Депутати Енергодара звітують перед виборцями

22 листопада 2018 року за адресою  вул. Центральна, 16 відбувся звіт депутатів Енергодарської міської ради сьомого скликання від політичної партії «Сильна Україна» про роботу за 2018 рік.

З метою захисту інтересів виборців за звітний період нами було надано представникам міської адміністрації 37 депутатських звернень; проведено 48 прийомів громадян; організовано 35 зустрічей з виборцями. Крім того, звертаються мешканці міста з округів, закріплених за депутатами інших партій.

Відбувся звіт депутатів Енергодарської міської ради від політичної партії «Сильна Україна»
Депутати Енергодара звітують перед виборцями

За звітний період ініціювали за зверненнями громадян 131 клопотання про надання матеріальної допомоги із депутатського фонду:

до Холода С.Ф. звернулося  35 громадян (виділено 140100 грн.);

до Леонтьєва І.В – 38 громадян ( 140154 грн.);

до Чорного М.М. – 32 громадянина ( 131950 грн.);

до Мариненка А.А. – 26 громадян ( 123700 грн.).

Також, надано благодійну допомогу 31 громадянину.

Одним з приорітетних напрямків роботи депутатів міської ради від політичної партії «Сильна Україна» є сприяння мешканцям міста у створенні ОСББ. Наш депутат І.В.Леонтьєв створив ОСББ за адресою вул. Центральна, буд.4. Пройшовши усі етапи, він вже зареєстрував ОСББ «Центр ЕН» у виконкомі, але міська влада не квапиться передавати будинок на баланс ОСББ, що передбачено чинним законодавством.

Вважаємо, що досвід І.В.Леонтьєва буде корисний багатьом ініціативним городянам, які відчувають в собі сили і можливості вплинути на якість проживання в своїх будинках, не чекаючи, поки хтось це зробить замість них, і він готовий їм поділитися.

Депутатами від політичної партії «Сильна Україна» було проведено 35 зустрічей з мешканцями будинків з метою роз’яснення переваг створення ОСББ, та надано консультаційну та правову допомогу.

На даний час зареєстровано та працють 3 ОСББ на депутатських округах Леонтьєва І.В., Холода С.Ф. та Чорного М.М.Триває робота по створенню ОСББ на окрузі депутата Мариненко А.П. 

ПП «Сильна Україна» продовжує  реалізацію Урядової програми з енергоефективності
За звітний період депутатами було проведено 48 прийомів енергодарців

Протягом 2018 року ПП «Сильна Україна» активно продовжує  реалізацію Урядової програми з енергоефективності – придбання енергоефективних матеріалів та обладнання з частковим відшкодуванням залучених кредитних коштів. А саме: 26-ти мешканцям міста, що звернулись з проханням про допомогу, була надана фінансова допомога для оформлення кредитів та сплати відсотків.

Депутати міської ради від політичної партії «Сильна Україна» завжди ідуть назустріч громадянам, виконують свої передвиборчі обіцянки і розглядають різні варіанти допомоги населенню. Було наголошено, що депутати відкриті до співпраці! Тож звертайтеся з питаннями, проблемами, пропозиціями, програмами.

 

Депутати від ПП «Сильна Україна»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X