День вчителя в Енергодарі традиційно святкують з піснями і танцями

Щорічно у першу неділю жовтня відзначається професійне свято працівників освіти України. В народі звикли називати його День вчителя. З нагоди цього чудового свята для енергодарських освітян влаштували вітальний концерт у міському палаці культури «Сучасник», де на адресу всіх педагогів звучали слова подяки та найкращі побажання.

У першу неділю жовтня відзначається професійне свято працівників освіти України
На адресу всіх педагогів звучали слова подяки та найкращі побажання

Для вчителів, вихователів та всіх, хто має відношення до цього свята, юні енергодарці танцювали, співали пісні та читали вірші. Привітання лунали один за одним, і слова подяки за нелегку та важливу працю висловлювали поважні гості.

Для енергодарських освітян влаштували вітальний концерт у міському палаці культури
Слова подяки за нелегку та важливу працю висловлювали поважні гості

Чимало подарунків та квітів отримали енергодарські освітяни. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління кращих представників освітянської ниви відзначили почесними грамотами, нагрудними знаками та пам’ятними подарунками.

Енергодарські освітяни приймають вітання з нагоди професійного свята
Кращих представників освітянської ниви відзначили почесними грамотами

Начальниця управління освіти Енергодарської міської ради Світлана Букреєва долучилася до привітань, та зазначила, що пишається своїми колегами, бо енергодарські педагоги високопрофесійні та талановиті.

Медіа Центр також приєднується до всіх привітань. Щиро бажаємо вам, дорогі освітяни, міцного здоров’я, натхнення та вдячних учнів! Зі святом вас!

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарців запрошують на осінню прем’єру драми «Кукушка»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X