Як відзначають День студента в Енергодарі: святкові традиції

Молодь знає, що 17 листопада відзначається дуже важливе свято – Міжнародний день студентів. Він асоціюється з веселощами, романтикою та активними розвагами. Оскільки в Енергодарі є свій заклад вищої освіти –  Інститут державного та муніципального управління імені Рема Хеноха, значить, є й студентство.

Напередодні свята ми завітали в інститут та дізналися, що День студента енергодарці відзначають з конкурсами, піснями, танцями та таємничим обрядом «посвячення в студенти».

Як відзначають День студента в Енергодарі: святкові традиції
17 листопада відзначають День студента: як святкують енергодарці?

Студент інституту Андрій розповів нам, що вони готуються до святкування заздалегідь. Та з не аби якою відповідальністю. Адже, як він зазначає, почесне звання «СТУДЕНТ» учні отримують не 1 вересня, а після вищезгаданого традиційного посвячення. Подробиці та секрети заходу, звичайно, нам не розповіли. Бо це «студентська таємниця». Отож, сподіваємося, що першокурсникам буде весело та цікаво.

Сподіваємося, що першокурсникам буде весело та цікаво
Андрій готує для першокурсників «посвячення в студенти»

Своїх студентів зі святом привітали директор ЕІДМУ «КПУ» Володимир Ткаченко та його колеги Валерій Синиця та Уляна Коробчук. Вони хочуть, аби студентство було активним, зацікавленим в навчанні та творчим. Вже в цьому навчальному році на студентів чекають приємні зміни – отримувати дипломи вони будуть у випускних мантіях, а залікову книжку отримали вже зараз, а не перед сесією. Це дійсно круто! Такі зміни обов’язково підуть на користь студентам Енергодарського інституту.

Вже в цьому навчальному році на студентів чекають приємні зміни
Своїх студентів зі святом привітав директор ЕІДМУ «КПУ» Володимир Ткаченко

Медіа Центр приєднується до привітань. Пам’ятайте, студенти – винахідливий та активний народ, а студентська пора – найвеселіша в житті.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі комунальники замінюють підземний кабель електропостачання

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X