День захисника України в Енергодарі святкували всі: і дорослі, і малі

Енергодар – надзвичайно патріотичне місто, закохане у свою країну. Саме тому минулого тижня до Дня захисника України в Енергодарі відбулася безліч заходів, присвячених такому особливому святу. Одним із таких був урочистий захід в актовій залі загальноосвітньої школи №2. Там наче дзвінка мелодія лунали привітання та слова подяки тим захисникам, які сьогодні продовжують героїчно стояти на варті нашої безпеки.

Енергодарці – патріоти своєї країни України
Енергодар – надзвичайно патріотичне місто, закохане у свою країну

В ході заходу вшанували пам’ять тих, хто своєю мужньою спиною закрив нас із вами від ворожого вогню. А наприкінці урочистостей школярі разом з присутніми гостями поклали квіти до підніжжя пам’ятнику «Героям нашого часу».

В Енергодарі вшанували пам’ять загиблих героїв
Енергодарці поклали квіти до підніжжя пам’ятнику «Героям нашого часу»

Урочистим мітингом відзначили свято захисника України й ті, кого воно стосується першочергово – бійці військової частини 3042.

День захисника України в Енергодарі святкували всі: і дорослі, і малі
Військова частина 3042 відзначила свято захисника України урочистим мітингом

За зразкову військову дисципліну, високий професіоналізм та майстерність військовослужбовці були нагороджені почесними нагородами – грамотами обласного і міського рівнів. 

Також  Указом Президента України за безпосередню участь у АТО в Донецькій та Луганській областях, забезпечення національної безпеки України відзнакою Президента України «За участь в Антитерористичній операції» нагородили бійця Олександра Губарєва.

Щиро дякуємо кожному захиснику за героїзм і справжній український бойовий дух! Здоров’я вам міцного, сил, мужності та мирного неба над головою нам усім! Слава Україні! Героям Слава!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Відомий художник запрошує енергодарців помилуватися його картинами

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X