В Енергодарі пенсіонери вкотре довели, що вони молоді душею

З 1991 року 1 жовтня в Україні традиційно святкують День людей похилого віку. Це міжнародне свято, яке відзначають у всьому світі. З 2004 року в нашій країні 1 жовтня святкують ще й День ветерана. Тож з нагоди аж двох свят в Енергодарі для бабусь та дідусів влаштували вітальний концерт.

1 жовтня в Україні святкують ще й День ветерана
1 жовтня в Україні традиційно святкують День людей похилого віку

До пенсіонерів на урочисту подію завітав заступник міського голови Андрій Терентьєв, який привітав присутніх та  вручив активним представникам старшого покоління листи подяки та пам’ятні подарунки.

До пенсіонерів на урочисту подію завітав заступник міського голови Енергодара
Активним пенсіонерам вручили листи подяки та пам’ятні подарунки

Чимало пенсіонерів зібралося цього дня, і не дивно. Адже бабусі та дідусі вкотре доводять, що вік – це не головне. Важливо не старіти серцем, і тоді все буде добре.

Після урочистої частини молоді душею енергодарці пішли в танок. Танцювали не тільки під класичні хіти своєї юності, а й добряче запалювали під сучасні, популярні пісні.

Пенсіонери добряче запалювали під сучасні, популярні пісні
«Молоді душею» енергодарці пішли в танок

Молода пенсіонерка Галина Васькова, яка також відпочивала на святкуванні, привітала кожного, хто має відношення до такого чудового свята. Та подарувала всім енергодарцям чудовий вірш, який написала особисто.

Енергодарська пенсіонерка побажала всім міцного здоров’я
Молода пенсіонерка Галина Васькова привітала енергодарців

Дорогі наші бабусі та дідусі! Ми щиро дякуємо вам за вашу турботу та любов, за безцінні поради та досвід, який ви з великою ніжністю передаєте від покоління до покоління. Бажаємо вам міцного здоров’я, гарного настрою та щирих посмішок! Ви в нас найкращі!

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Лунають щирі привітання: військовій частині № 3033 – 53 роки!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X