«Треба захищати родину та країну»: енергодарський ветеран АТО розповів про життя на лінії фронту

14 жовтня відзначається День захисників та захисниць України, який нероздільно пов’язаний із розвитком українського війська та його військових традицій. У цей день українці вшановують воїнів, які в різні часи обороняли і обороняють нашу незалежність і територіальну цілісність, усіх захисників України незалежно від службового становища та статі.

Наша редакція познайомилася з ветераном антитерористичної операції, головою громадської організації «Побратими»,  радником міського голови з питань учасників АТО Михайлом Гладковим. Наш герой не з розповідей знає, як це – захищати свою рідну землю.

Ветеран АТО, голова ГО «Побратими», радник міського голови з питань учасників АТО Михайло Гладков

Наш герой також розповів, чому він чітко вирішив йти захищати свою Батьківщину.

«Почував себе винним перед країною, перед своєю сім’єю. Треба було йти захищати свою домівку, родину та свою рідну країну», – пригадує Михайло Гладков.

Михайло розповів нашій знімальній групі про свої перші відчуття та враження від того, коли тільки-но прибув до місця бойових дій. Крім того, ми дізналися, що було найважчим для чоловіка у зоні АТО та про цікаві традиції військовослужбовців. Подробиці дивіться у нашому сюжеті.

У День захисників та захисниць України ми вшановуємо сучасних захисників України та героїв різних епох нашої історії. Це день, коли необхідно згадати загиблих вояків і подякувати всім громадянам, які присвятили життя захисту Української держави.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Вшанували загиблих та привітали живих: в Енергодарі відзначили захисників та…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X