«День з поліцейським та рятівником»: для енергодарських школярів провели корисний профілактичний захід

По всій території нашої країни з 13 вересня проходять профілактичні заходи під назвою «День з поліцейським та рятівником». Відповідний захід відбувся і в нашому місті – на стадіоні Енергодарської загальноосвітньої школи №2 пройшли цікаві інтерактивні заняття.

«Представники ювенальної поліції разом із представниками Держаної служби України з надзвичайних ситуацій та військовослужбовцями Національної гвардії України завітали до школярів щоб показати, яку техніку та спецзасоби ми використовуємо у своїй діяльності», – зазначила старша інспекторка ювенальної превенції Василівського РУП Наталія Толбей.

Розпочала профілактичний захід для школярів старша інспекторка ювенальної превенції Василівського РУП Наталія Толбей
Розпочала профілактичний захід для школярів старша інспекторка ювенальної превенції Василівського РУП Наталія Толбей

Спочатку інспектори сектору реагування поліції розказали дітям, які спеціальні засоби застосовують поліцейські для забезпечення публічної безпеки та порядку.

 

Спецзасоби, які поліцейські за потреби застосовують у своїй роботі

Також поліцейські нагадали учням правила дорожнього руху та важливі дорожні знаки.

Поліцейські нагадали учням правила дорожнього руху та дорожні знаки

Після цікавих та корисних розповідей правоохоронці продемонстрували прийоми самозахисту та затримання злочинців під час виконання службових обов’язків.

Спеціальні прийоми самозахисту у виконанні енергодарських правоохоронців

Представники Національної гвардії України також розповіли про свою участь у забезпеченні громадського правопорядку та громадської безпеки.

Підполковник військової частини 3042 Національної гвардії України Сергій Ярмоленко разом із військовослужбовцями з кінологічної групи продемонстрували дітям, як саме здійснюється пошук вибухівки та затримання правопорушника за допомогою службових собак.

Військовослужбовці з кінологічної групи НГУ демонструють пошук вибухівки та затримання правопорушника за допомогою службових собак

Далі була черга наших відважних рятувальників. Вони продемонстрували дітлахам навички використання різних видів вогнегасників.

Рятувальники показали дітям, як правильно використовувати вогнегасники

Бійці ДСНС також видовищно показали школярам, як відбувається гасіння пожежі за допомогою піни.

Приклад пожежогасіння за допомогою піни від енергодарських бійців ДСНС

Після всіх показових виступів дітям надали можливість повністю зануритися у професії рятувальника та поліцейського, ознайомитися з деякими зразками спеціальної техніки та спецзасобами, що використовуються у службовій діяльності кожної структури. Також учням дозволили на хвилинку стати кінологом, познайомившись ближче з чотирилапими військовими та зробити з ними пам’ятні знімки.

А потім школярі залюбки поділилися з нашою знімальною групою враженнями від побаченого. Можна з впевненістю сказати, що діти отримали величезне задоволення від проведеного заходу. І кожен з них відтепер знатиме, як треба поводитися в той чи інший надзвичайній ситуації.

Мета таких масштабних інтерактивних занятьнагадати дітям правила безпечної поведінки, а також сформувати у них дбайливе ставлення до безпеки свого життя та життя тих, хто поруч.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Підсумки сесії: депутати знову допомогли Енергодарській СМСЧ коштами з міського…

Комментарии закрыты.

X