Найочікуваніша дата всіх дітлахів України – День святого Миколая. Чи прислухаються батьки енергодарських дітлахів до побажань своєї малечі?

Одна з найочікуваніших дат всіх дітлахів України – 19 грудня, День Святого Миколая. За традицією чарівник приносить в кожен дім справжнє передноворічне чудо. В Україні це свято є досить популярним. Малеча увесь рік має вести себе бездоганно, аби у святу ніч Миколай завітав у гості і поклав під подушку не різку, а величезний сюрприз у вигляді іграшок, солодощів або грошей. Наприклад, в Польщі подарунки чекають у білих панчохах, які дітки самі ж підвішують над каміном. В Німеччині свято славиться не цукерками й пряниками, а новим одягом. Саме в цю ніч батьки дарують своєму чаду різдвяну сукню або бездоганні нові кросівки від «Пума».

В двері стукає св. Миколай. Як готуються до свята дорослі і діти в Енергодарі?
Енергодарська малеча в очікуванні Дня св. Миколая

Цікавим є той факт, що найчастіше очікування дітей взагалі не співпадають з реальними подарунками батьків. Малеча хоче побачити ляльки, конструктори, новітні літаки, натомість дорослі дотримуються старих традицій: кладуть звичні солодощі і книжки. Про це, зокрема, і кажуть енергодарські діти, які також розповіли МедіаЦентру, що саме вони знають про святого Миколая.

Невеличкий майстер-клас від кондитера Катерини з Енергодару
Новорічні пряники своїми руками

Аби урізноманітнити подарунки, у батьків є можливість вигадати безліч нових ідей. Ті ж самі солодощі, але креативно, весело, а, головне, своїми руками. Невеличкий майстер-клас від кондитера Катерини з Енергодару. Майстриня показала, як можна казково розмалювати пряники у вигляді рукавички діда Мороза, ялинки або ж новорічної прикраси. Солодкий подарунок можна не лише з’їсти, а й повісити вдома на зелену красуню.

Читайте также: Энергодарцы собрали игрушки и вещи для больных детдомовцев

Наталія Сазонова, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X