Вітаємо! Енергодарські поліцейські святкують професійне свято

В Законі України зазначається, що Національна поліція України – це центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. В Енергодарі – це ну ду-у-уже актуальна професія, тому що роботи правозахисникам вистачає, бо, на жаль, в місті регулярно трапляються якісь злодіяння.

Розбиратися у всіх страшних та сумних подіях доводиться поліцейським, серед яких, до речі, багато жінок. Отож сьогодні, 4 липня, по всій Україні відзначають  День Національної поліції. Наших енергодарських правозахисників привітав міський голова Енергодара Павло Музика та побажав їм поменше роботи. Також додав, що наші поліціянти – найкращі, бо оперативно виконують свою роботу.

Енергодарські поліціанти святкують День Національної поліції
В Енергодарі святкують День Національної поліції

У ході урочистого заходу для енергодарських правозахисників лунали слова вдячності та найкращі побажання від присутніх гостей. Деяких поліцейських нагородили грамотами та пам’ятними подарунками Енергодарської міської ради.  А лейтенанту поліції Євгену Кузьміну було присвоєно чергове спеціальне звання – старший лейтенант поліції.

Також держслужбовці, користуючись нагодою, попросили особливий подарунок на своє наступне професійне свято – нове приміщення для відділку. Голова первинної профспілкової організації атестованих працівників Валерій Батов зазначив, що правозахисники нашого міста вже давно чекають на нову, простору будівлю, де б вони могли працювати.   

Поліція Енергодара мріє про нове приміщення
Енергодарські правозахисники мріють про нове приміщення для роботи

За участь у конкурсі дитячого малюнку «Наша поліція – очима дітей» листом подяки та пам’ятними подарунками відзначили діток, які вибороли перемогу у конкурсі. Було дуже приємно спостерігати, що наші правозахисники дбають та піклуються про підростаюче покоління, і на власному прикладі показують їм, як треба захищати рідне місто.

Фото

Поліціанти Енергодара визначили переможців конкурсу «Наша поліція – очима дітей»
Поліціанти Енергодара нагородили переможців конкурсу «Наша поліція – очима дітей»

Ми щиро вітаємо кожного, хто служить українському народу в Національній поліції, та бажаємо вам успіхів у нелегкій праці, виваженості та мужності. Ми впевнені, що ви і надалі будете робити все, щоби гості та мешканці нашого міста відчували себе у безпеці на енергодарських вулицях!

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Як побороти корупцію: слушні поради від енергодарців

1 Комментарий
  1. Сергей :

    Видео старое половина уже не работает.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X