Енергодарці вийшли на мітинг до Дня пам’яті героїв Чорнобиля

26 квітня – пам’ятна дата для всієї України. Цього дня, 1986 року аварія на Чорнобильській Атомній Електростанції забрала у вічність багато життів. Люди, які пожертвували власним майбутнім для інших – герої. І ці герої назавжди в нашому серці! В Енергодарі містяни щороку збираються на мітинг-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті тих ліквідаторів, яких вже з нами немає. І дякують рятівникам,  які сьогодні радіють життю разом з нами.

Міський голова Енергодара Павло Музика  на мітингу зазначив, що сьогодні ми можемо жити радісно. Але не треба забувати, чия в цьому заслуга.

На пам’ятному мітингу енергодарці вшанували героїв Чорнобильскої АЕС
Енергодарці вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів Чорнобильскої АЕС

Не дивно, що досить багато енергодарців зібралося цього року біля пам’ятника героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Містяни принесли квіти, та зі сльозами на очах дякували відважним рятівникам, які ціною власного життя подарували майбутнє мільйонам.

Сергій Суворін, від імені всіх ліквідаторів, висловив подяку, що українці пам’ятають їх героїчний подвиг.  Таке неможливо забути, бо страшне лихо, яке 33 роки тому спіткало квітучу Україну, викарбувалося в пам’яті нашого народу навіки.  Сьогодні наша з вами спільна мета – ні в якому разі не забувати героїв!

Енергодарці дякують ліквідаторам Чорнобильскої аварії за героїчний подвиг
Жителі Енергодара поклали квіти біля пам’ятника героїв Чорнобильскої АЕС

Ми від щирого серця говоримо велике спасибі кожному ліквідатору. Ви –  наші герої! Світла пам’ять тим, хто загинув, і міцного здоров’я тим, хто сьогодні ще має можливість дарувати нам свою посмішку. Ми пишаємося вами!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко , Медіа Центр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі фіксують спад захворюваності на кір

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X