Енергодарці відсвяткували День молоді «на ура»

Традиційне українське свято – День молоді, щорічно відзначають в останню неділю червня. Енергодарці це свято дуже полюбляють, адже в нашому рідному місті живе та працює багато молодих людей. Цьогорічне свято припало на 30 червня, але святковий концерт для енергодарців влаштували в суботу, на день раніше. Приємним сюрпризом були виступи запрошених гостей – гуртів «OPIUM» та «ACTION».

Енергодарцям на День молоді влаштували запальний концерт
На День молоді до енергодарців завітали гурт «OPIUM»
Енергодарцям на День молоді влаштували запальний концерт
На День молоді до енергодарців завітали гурт «ACTION»

Дівоче тріо «OPIUM» своїми запальними піснями підняли настрій енергодарцям так, що ніхто не стояв на місці – танцювали всі разом. Бойз-бэнд «ACTION» також вразив містян своїм виступом – хлопці співали як загальновідомі пісні сучасності, так і авторські композиції. Коротко кажучи, на веселому концерті «відривалися» не тільки молоді енергодарці, а й старше покоління нашого міста.

До енергодарців на День молоді завітали «зіркові» гості
Енергодарці гарно відсвяткували День молоді

Не дивно, що на святковий концерт завітали мешканці міста різного віку, бо кожен з них нехай не за паспортом, але душею точно молодий. Всі присутні розважалися під емоційні виступи гостей, ласували солодкою ватою та смаженим на вогнищі м’ясом, а наймолодші гості свята бавилися на веселих атракціонах. Старші жителі Енергодара від щирого серця привітали молодь зі святом та висловили їм свої побажання.

Старше покоління енергодарців привітало молодь зі святом
Старше покоління Енергодара побажало молоді щастя та здоров’я

Медіа Центр приєднується до теплих привітань та бажає всім жителям і гостям Енергодара міцного здоров’я, завжди гарного настрою та якнайбільше приємних моментів. Будьте щасливі!

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Мешканка Енергодара відсвяткувала свій 90-річний ювілей

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X