День Матері в Енергодарі відсвяткували з піснями і танцями

Немає в світі теплішого й ніжнішого слова, ніж мама. Мама для кожного найрідніша та найважливіша людина. З мами починається життя. В Енергодарі третій рік поспіль святкують чудове свято, присвячене дорогим матусям – День Матері.  Депутати Енергодарської міської ради, які є членами партії «Сильна Україна», разом з творчим колективом культурно-ділового центру  Запорізької АЕС щороку організовують святковий концерт. До святкування долучилися громадські організації «Колорит», «Україночка», «Козацька родина», творчі колективи та активісти Енергодара.

Енергодарці привітали своїх матусь з Днем Матері
Енергодарці влаштували для матусь справжнє свято

 «Мама» – слово, яке живе в кожному серці. Слово, яке зігріває та дарує ласку. Енергодарці вітали своїх матусь, співали їм привітальні пісні, дарували веселі танці, та робили все в цей день, аби посмішка з лиця мам не зникала ні на мить.

В Енергодарі відбувся святковий концерт до Дня Матері
Енергодарці співали та танцювали для своїх матусь

Про маму написано мільйони пісень та віршів, легенд та притч. Але жодне слово не звучить так гарно як  «мама». Під час святкового концерту для кожної матусі звучали тільки побажання щастя і слова подяки за особливу підтримку та кохання, які  можуть подарувати нам наші дорогі матусі.

Депутат Сергій Холод, сказав влучні слова: «Мама може замінити нам всіх, а от маму не замінить ніхто!»  Дійсно, так і є, адже мама для нас – цілий світ, який зібраний в одну тендітну людину.

Депутат Сергій Холод привітав всіх матусь з Днем Матері
Депутат Сергій Холод привітав матусь Енергодара зі святом

Наші рідні та милі матусі! Ми бажаємо вам міцного здоров’я, аби ваші очі плакали тільки від щастя, а серце тремтіло тільки від приємних моментів! Мирного неба вам та вашим родинам.

Ми сподіваємося, що наступного року в плани виконавчих органів Енергодара вже буде внесене святкування ніжного свята – дня Матері, аби кожна матуся відчувала, що вона особлива.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Каріна Арсентьєва розповіла, що відбувалося поза сценою шоу «Голос Країни»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X