День довкілля енергодарські школярі святкували креативно

Традиційно, в Україні в третю суботу квітня відзначають гарне й потрібне свято – День довкілля.  В цей день прийнято проводити  заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища: очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. Частіше цим займаються дорослі. А от вихованці й учні Енергодарського навчально-виховного комплексу №9 з нагоди такого важливого свята вирішили влаштувати «День без іграшки». 

Енергодарські школярі цікаво відсвяткували День довкілля
Енергодарський «ДНЗ-ЗНЗ» № 9 святкує День довкілля креативно

В ході святкування дітлахи із задоволенням танцювали та грали з пластиковими пляшками, паперовими коробками і поліетиленовими пакетами, які потім з гаслом: «Ми – за чисте довкілля!» зібрали на утилізацію. Весь папір школярики та вихованці дитсадочка планують здати на макулатуру, тим самим посприяють очищенню довкілля від забруднення.  Також на школярів чекав цікавий спортивно-розважальний квест, який був створений за допомогою того ж  самого сміття.

День довкілля для юних енергодарців був цікавим та активним
Енергодарські школярі позмагалися у квесті до Дня довкілля

Це був дуже цікавий та важливий захід. Підростаючому поколінню необхідно пояснювати: те, що нас оточує – це наше віддзеркалення. Природу треба любити та поважати. Ми сподіваємося, що після такого активного святкування юні енергодарці обов’язково будуть плекати навколишнє середовище, та ні в якому разі не забруднюватимуть його.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Діти Енергодара роблять успішний крок до акторської кар’єри

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X