В Енергодарі продовжується укладання декларацій з лікарями

Сьогодні для багатьох енергодарців відкритим та все ще не дуже зрозумілим залишається питання заключення так званих декларацій з лікарями. Директор новоствореного  Енергодарського Центру первинної медико-санітарної допомоги Галина Ганжа розповіла нам, що вже 81 % енергодарців уклали договір з особистим лікарем.

Центр первинної медико-санітарної допомоги чекає енергодарців на укладання декларації
Енергодарці охоче укладають договір з особистим лікарем

Для тих, хто не встиг, та все ж планує заключати декларацію, Галина Валентинівна повідомила, що її можна як підписати у будь-який час, так як і перезаключити. В Енергодарському Центрі первинної медико-санітарної допомоги щоденно працює кабінет, де можна зареєструватися до особистого лікаря.

Енергодарцям можна будь-коли заключити договір з лікарем
Галина Ганжа запрошує енергодарців укладати договір з особистим лікарем

До 1 січня 2020 року до вузькоспеціалізованих лікарів ( хірургів, окулістів, травматологів та ін.) можна звертатися  як за направленням свого особистого лікаря загальної практики сімейної медицини, так і за власною ініціативою. Але вже із зазначеної дати прийом у медиків вузького профілю буде здійснюватися ЛИШЕ ЗА НАПРАВЛЕННЯМ ОСОБИСТОГО ЛІКАРЯ.

Директор медзакладу рекомендує енергодарцям все таки укладати договір, адже пацієнти без особистого лікаря можуть розраховувати тільки на мінімальний пакет медичних послуг, тобто на невідкладну допомогу (високий тиск, підвищена температура тіла, серцевий напад та інше).

Галина Валентинівна зовсім нещодавно була призначена на посаду директора Енергодарського Центру первинної медико-санітарної допомоги. Та на співбесіді під час конкурсу повідомила, що для вирішення важливої кадрової проблеми необхідно  зацікавити кваліфікованих  молодих лікарів роботою в Енергодарі. Для цього буде розроблено програму «Місцевих стимулів» . Сьогодні в Центрі вже працює два нових лікаря та чекають на практикуючих інтернів.

В Енергодарський медзаклад запрошують молодих лікарів
В Енергодарський Центр первинної медико-санітарної допомоги запрошує молодих фахівців

Завжди актуальне питання – рівень заробітної плати. І медики, звісно, тут не є виключенням. За словами директорки, у лікарів Центру первинної медико-санітарної допомоги, котрі вже уклали договір з необхідною кількістю пацієнтів, зарплата зросла в 2 – 2,5 рази.

У Галини Ганжи на майбутнє дуже багато планів. Вже сьогодні медзаклад виписує електронні рецепти ліків, а наступним кроком буде розробка та введення електронних медичних карт. Також директор зазначає, що перш за все вона хоче створити такі умови обслуговування пацієнтів, щоб люди хотіли та не боялися йти до лікарні.

Ми сподіваємося, що Галина Валентинівна разом з колегами будуть намагатися зробити   Енергодарський Центр первинної медико-санітарної допомоги кращим та комфортнішим для пацієнтів. Але все ж таки, перш за все, бажаємо енергодарцям не хворіти!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також:Юні пожежні Енергодара показали, на що вони здатні

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X