Де відпочивають дніпрорудненці цим «карантинним» літом?

Карантин, що затягнувся на місяці, змусив всіх змінити безліч планів. У тому числі плани на літо, відпустку та відпочинок. Якщо раніше можна було податися світ за очі у будь-яке місто чи країну, то зараз цей перелік дуже і дуже обмежений. То де ж цим «карантинним» літом відпочивають дніпрорудненці?

Де відпочивають дніпрорудненці цим «карантинним» літом?
Де відпочивають дніпрорудненці цим «карантинним» літом?

Як видно з численних фотографій у соцмережах, менше дніпрорудненці відпочивати не стали, проте в основному обирають «домашні» курорти Азовського та Чорного морів: Бердянськ, Кирилівку, Генічеськ, Арабатську стрілку, Одесу, Приморськ, Залізний Порт, Скадовськ та острів Джарилгач та інші. Оголошеннями про відповідні тури переповнені всі соцмережі та рекламні стенди.

Але, як МедіаЦентру розповіли директорки місцевих турагентств, дніпрорудненці вже активно відпочивають й на закордонних морських курортах – там, де відкриті кордони. Це Туреччина, Єгипет, Чорногорія, Болгарія та Албанія. Більшість туристів їдуть відпочивати у тури, які були заброньовані ще у докарантинний період.

Також цим літом жителі міста гірників залюбки їздять на Західну Україну, подорожують мальовничими Карпатами. Найпопулярніші нині міста – Львів, Ворохта, Трускавець.

Але, як визнають турагенти, через карантин активність відпочивальників значно знизилася. Всі чекають скорішого завершення пандемії, щоби вільно пересуватися країною і світом.

Олена Драгун, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Дніпрорудненські поліцейські розповіли про результати роботи з початку року

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X