Енергодарські дитячі будинки сімейного типу отримали ключі від новеньких мінібусів

22 червня нарешті здійснилася давня мрія двох енергодарських дитячих будинків сімейного типу – родини Джунь та Булдакови отримали ключі від нових мінібусів «Ford Transit».

Нарешті мрії втілились в реальність: в Енергодарі родини Джунь та Булдакови отримали нові мінібуси
Нарешті мрії втілились в реальність: в Енергодарі родини Джунь та Булдакови отримали нові мінібуси

До цієї події йшли довго. Протягом багатьох років міська програма з реалізації Конвенції ООН про права дитини передбачала придбання мінібуса, однак кошти на це з міського бюджету не виділялися. Та крига у цьому питанні скресла, коли у грудні минулого року депутати прийняли нову міську програму «Діти. Сім’я. Енергодар» на наступні три роки. Серед її завдань – забезпечення транспортом дитячих будинків сімейного типу, в яких разом з біологічними виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Відповідно до законодавства, виконавчий комітет міської ради як орган, що прийняв рішення про створення ДБСТ, має право на передачу до дитячого будинку транспорту у безоплатне користування. Однак при цьому автомобілі залишаються на балансі виконавчого комітету, який їх його власником.

Ключі від новеньких мікроавтобусів батькам-вихователям передав в.о. міського голови Іван Самойдюк, подякувавши внесок у виховання дітей.

В.о. міського голови Іван Самойдюк вручив родинам ключі від довгоочікуваних автомобілів
В.о. міського голови Іван Самойдюк вручив родинам ключі від довгоочікуваних автомобілів

Для родини Булдакових, яка виховує 10 дітей, та родини Джунь, де виховуються 8 дітей, власний транспорт – це не розкіш чи примха, а життєва необхідність. Тож батьки і діти не приховували емоцій від довгоочікуваної події і радо ділилися своїми враженнями.

Батьки і діти не приховували емоцій від радісної події
Батьки і діти не приховували емоцій від радісної події

Сучасні і зручні «Форди» з дизельними двигунами розраховані на дев’ять посадкових місць. Це відкриває необмежені можливості для сімейних поїздок, тим паче, що з місцем першої мандрівки на власному автомобілі родини вже визначилися. Звичайно, це буде подорож на море!

Дві великі енергодарські родини щиро вдячні всім, хто допоміг зробити їхню мрію реальністю: депутатам міської ради, міському голові та його заступникам, службі у справах дітей Енергодарської міської ради.

Сподіваємося, що така визначна і радісна подія – далеко не остання у житті дитячих будинків сімейного типу і вони й надалі відчуватимуть реальну підтримку влади.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Конфлікт в енергодарській СМСЧ завершився перемогою пацієнтів-гемодіалізників:…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X