Енергодарським випускникам на замітку: дати проведення пробного ЗНО змінено

Через введення тритижневого «коронавірусного» карантину були перенесені дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Змінено дати проведення пробного ЗНО

Так, тестування з української мови та літератури проходитиме 4 квітня 2020 року, тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року.

Також в Центрі якості освіти звертають увагу на те, що учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають повторно видрукувати запрошення-перепустки.

Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу. Докладно процедуру описано в інформаційних бюлетенях «Як визначити результати пробного ЗНО», які учасники отримають після проходження тестування з кожного навчального предмета.

Про дати визначення результатів буде повідомлено додатково.

Нагадуємо, 2020 року для участі в пробному ЗНО зареєструвалися 218 662 особи. Більшість осіб (143 498) виявили бажання проходити пробне тестування з двох навчальних предметів. Традиційно найбільше тестувань замовлено з української мови та літератури – 189 928, математики – 62 388, історії України – 37 860 та англійської мови – 45 844.

Читайте також: Енергодарські школярі таки ідуть на карантин

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X