Депутати дали згоду на розробку програми «Інклюзивний Енергодар»

21 вересня відбулася позачергова сесія Енергодарської міської ради, на розгляд якої було винесено одне питання: «Про розгляд електронної петиції Віктора Бучнєва», яка 2 липня була зареєстрована на сайті Єдиної системи електронних петицій та набрала необхідну для розгляду кількість голосів  місцевих жителів . Йдеться  про розробку та прийняття міської програми «Інклюзивний Енергодар».

Голова громадської організації FreeDom Віктор Бучнєв зазначив, що в нашому місті існує досить багато порушень певних правил інклюзії.

« В Енергодарі вже більше року проходить реконструкція доріг, в тому числі і пішохідних. А чи знає хтось, що жовті тактильні смуги для незрячих людей в багатьох випадках встановлені з порушеннями?»– аргументував Віктор Бучнєв.

В рамках проєкту «Мозаїка», що реалізовується в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні організацією FreeDom в коаліції із ГО «Паростки добра Енергодар», Благодійним фондом «Дівос», ГО «Школа свідомого батьківства «Лелека», був розроблений драфт цієї програми, який рекомендують прийняти з 2021 по 2023 роки.

« У драфті програми ми не рекомендували ніякі моменти щодо фінансування цієї програми. Це питання будуть вирішувати фахові спеціалісти. Ми зауважили, що цей проєкт у місті необхідний.»- наголосив голова громадської організації FreeDom Віктор Бучнєв.

Депутати міськради одноголосно підтримали цю програму. На її розробку управлінню комунальної власності разом з управлінням містобудування та архітектури надали тримісячний термін.  Потім  відповідний проєкт рішення розглядатиме вже міська рада нового скликання.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Музейна магія: юні художники Енергодара долучаються до великого мистецтва

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X