Енергодарці вшанували пам’ять легендарного Віктора Цоя

Хто не чув крилатий вислів «Цой живий!». Музика легендарної групи «Кіно» понад 30 років лунає з автівок. На хітах Віктора Цоя виховалося ціле покоління. Цієї суботи енергодарці вшанували пам’ять музиканта. На пляжі, у колі друзів та із живою музикою.

«Цой живий!»: як в Енергодарі вшанували пам’ять легендарного музиканта
«Цой живий!»: як в Енергодарі вшанували пам’ять легендарного музиканта

Євген Лук’янов, музикант:  Віктора Цоя з нами немає вже 30 років. І ми вшановуємо його пам’ять щорічно. Збираємося із друзями, співаємо пісні. Це перша моя музика, з якої я почав сам грати. Наш захід для душі, не для формальності.

Перш за все, для всіх, хто цього вечора долучився до заходу, були важливі емоції і спогади. Перше кохання.. Перші кроки… Перше формування світогляду.

Артем Саломатов, музикант:  Коли вийшов перший альбом Цоя, я був підлітком. І тоді мені просто зірвало дах. Це були музика і гурт, які «зробили» наше покоління. В  найважчі моменти життя я завжди наспівував хіти «Кіно». Деякі з них, майже як  молитву, щоденно. Це збирало мене і дозволяло бути стійким.

Артем Саломатов, музикант м. Енергодар
Артем Саломатов, музикант м. Енергодар

Були часи, коли касети гурту «Кіно» майже неможливо було дістати. Та шанувальники  Цоя примудрялися поповнювати власні колекції хітовими альбомами.

В цей вечір не було жорсткого таймінгу або окремого сценарію. За словами організаторів, вільний формат обрали навмисно, щоб створити невимушену дружню атмосферу. На сцені виступали  енергодарські музиканти та гості з Кам’янки-Дніпровської. А формат «вільного мікрофону»  дозволив всім бажаючим  заспівати свою улюблену пісню.

Лілія Вовк, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Фотографії, що ожили: в Енергодарі триває унікальна виставка

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X