Центр туризму, краєзнавства та спорту в Енергодарі святкує 10 років

17 квітня 2019 року Енергодарський центр туризму, краєзнавства та спорту святкував свій перший серйозний ювілей – 10 років. Це місце – єдине в Енергодарі, де діти поза школою займаються туризмом, еколого-краєзнавчою та фізкультурно-спортивною діяльністю.  Це унікальний заклад нового, цікавого та розвиваючого типу.

На святкування ювілею до викладачів та учнів центру завітали поважні енергодарські гості. Так заступник міського голови Андрій Терентьєв побажав ювілярам натхнення, здоров’я та гарної погоди як в самому колективі, так і на вулиці, аби туристи завжди без перешкод могли ходити в похід!

Центр туризму, краєзнавства та спорту в Енергодарі святкує 10 років!
Енергодарський центр туризму, краєзнавства та спорту святкує ювілей

«Кращого працівника»  Григорія Ленінця було  нагороджено нагрудним знаком Енергодарської міської ради, його колег також відзначили почесними грамотами.

“Кращого працівника”  Григорія Ленінця нагородили нагрудним знаком Енергодарської міської ради
Григорій Ленінець нагороджений нагрудним знаком Енергодарської міської ради

 А взагалі, День народження – це таке свято, коли хочеться сказати безліч приємних серцю слів та побажати всього найкращого. От і нашим ювілярам в цей день говорили не просто багато привітань, а й похвально відзначили їх важливу та цікаву роботу. Начальник управління освіти Світлана Букреєва зазначила, що Енергодарський центр туризму, краєзнавства та спорту є одним з найкращих в області, та завжди приємно вражає своїми заслуженими перемогами.

Світлана Букреєва привітала ювілярів зі святом
Начальник управління освіти Енергодарської міської ради привітала ЕЦТКС

За 10 років існування в Енергодарі ЦТКС його незмінним керівником є Наталія Ясінська. Для неї робота стала другою домівкою, тому вона разом з колективом написала зворушливий вірш, який розчулив всіх присутніх.

Наталія Ясінська написала вірш про свій колектив та роботу ЕЦТКС
Керівник ЕЦТКС разом з колегами написала зворушливий вірш

Медіа Центр також  вітає Центр  туризму, краєзнавства та спорту з ювілеєм. Бажаємо вам процвітання і перемоги в вашій цікавій та енергійній справі!

Дар’я Климак, Михайло Веселов, Медіа Центр Енергодар

Читайте також:Школярі Енергодару змагалися за першість у цікавому квесті

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X