Школярі Енергодару змагалися за першість у цікавому квесті

Енергодарським школярам з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у міському парку влаштували справжній пригодницький квест. Організаторами спортивних розваг виступили  відділ у справах сім’ї та молоді міської ради, Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р. Г. Хеноха «Класичного приватного університету» у співпраці з місцевим управлінням освіти.

У квесті «Здоровий спосіб життя» взяли участь всі школи Енергодару та студенти інституту. Всього було 9 команд.  Урочисте відкриття квесту відбулося в парку, де директор науково-методичного центру Управління освіти Світлана Цемко побажала учасникам задоволення від гри!

Директор науково-методичного центру в Енергодарі привітала учасників квесту
Енергодарським школярам влаштували пригодницький квест

Часові обмеження квесту – дві години. Необхідно було виконувати різні завдання та розгадувати загадки, а в кінці ще й знайти скарб. Спостерігаючи за емоціями школярів, було зрозуміло, що їм безперечно подобається так розважатися.

Організатори конкурсу також в захваті від такого чудового змагання, адже щасливі діти – щасливі й вони. Володимир Ткаченко, директор Енергодарського інституту державного та муніципального управління імені Р. Г. Хеноха «Класичного приватного університету», розповів нам, що основна мета таких незвичайних веселощів – популяризація здорового способу життя та заохочення школярів до спорту.

Енергодарська молодь випробувала свої сили у спортивно-розважальному квесті
Енергодарські школярі змагалися за першість у квесті «Здоровий спосіб життя»

Першість здобула команда коледжу Енергодарського інституту імені Р.Г. Хеноха, друге місце виборола команда гімназії «Гармонія», а третє – команда Енергодарського багатопрофільного ліцею. Школярі-переможці отримали гарні подарунки та грамоти.

Ми сподіваємося, що для енергодарських школярів будуть частіше влаштовувати такі розважальні заходи на свіжому повітрі, аби заохотити молодь до активного та здорового способу життя!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Михайло Веселов, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Енергодарські школярі взяли участь у конкурсі «Будь інженером»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X