Цікава наука: в Енергодарі МАН залучає дітей до корисного

Мала академія наук продовжує залучати дітей до корисного. Пілотний День цікавої науки в рамках творчої співпраці відбувся в стінах багатопрофільної гімназії “Гармонія”.

Пілотний День цікавої науки відбувся в стінах багатопрофільної гімназії “Гармонія”
В Енергодарі Мала академія наук продовжує залучати дітей до корисного

Наука ще ніколи не була такою захоплюючою. Учні змогли відчути себе справжніми хіміками, біологами і не тільки! Велика кількість відвідувачів виставки показала, наскільки публіка зацікавлена в подібній презентації інтерактивної науки.

Окрему локацію на заході, в рамках співпраці з навчальними закладами, представляла експерт – криміналіст Енергодарського відділу поліції Світлана Гусак. Тож управління освіти й адміністрація МАН  дякують за співпрацю нашим правоохоронцям.


Зараз управління освіти приділяє велику увагу STEM-навчанню. Навички критичного мислення та глибокі наукові знання дозволять дитині вирости новатором – двигуном  розвитку людства»

Перший день інтерактивної науки став вирішальним. Спроба проведення такого заходу пройшлася до душі  школярам. Тож  вже з наступного року подібне навчання стане традиційним і його гостями зможе стати кожен учень міста.

Мала академія наук в Енергодарі провела День цікавої науки
Учні та їх батьки змогли відчути себе справжніми хіміками, біологами і не тільки

Організатори заходу впевнені, що подібні заходи необхідні, оскільки наочно демонструють застосування отриманих раніше знань на практиці. Такий вид діяльності стимулює школярів до креативного мислення, розвиває здібності до дослідницької та аналітичної роботи.

Пілотний День цікавої науки відбувся в стінах багатопрофільної гімназії “Гармонія”
В Енергодарі Мала академія наук продовжує залучати дітей до корисного

Адміністрація ЕМАН продовжує постійно спрямовувати свою роботу на формування всебічного розвитку учнів з урахуванням можливостей кожного.

Валерія Бабич, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чи знають енергодарські школярі свої права та обов’язки?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X