Чи всі енергодарці радіють літній спеці?

Літо – дивовижна пора. Вона дарує нам океан емоцій та вражень, море корисних вітамінів та різноманіття кольорів. А ще – це найкращий час для довгоочікуваних зустрічей, цікавих розваг та незабутніх подорожей. Зазвичай, влітку у більшості людей з’являється можливість скупатися в річці чи морі, сходити в ліс чи відвідати парк відпочинку. І взагалі, проводити якомога більше часу наодинці з природою.

Редакція МедіаЦентру провела маленьке опитування серед енергодарців та дізналася, за що саме вони полюбляють цю яскраву сонячну пору.

Майже всі відповіді наших респондентів були позитивними. Бо всі вони дуже люблять літо за красу природи, за теплі вечори в колі рідних та друзів, за очікувані відпустки та за можливість купатися досхочу.

 

Чи приносить енергодарцям задоволення літня пора? Напевно, що так!
Чи приносить енергодарцям задоволення літня пора? Напевно, що так!

Але яким би чудовим не було літо, у нього зазвичай є зворотна сторона, яка не задовольняє та інколи навіть дратує енергодарців. А це, звичайно ж, шалена спека, яка дуже сильно мучить не тільки дорослих енергодарців, а й молоде покоління.

Та не зважаючи на деякі недоліки, літо було і залишається найвеселішою, найблагодатнішою та найяскравішою порою року. Адже це найкращий період для того, щоб розслабитися, чудово відпочити та, набравшись сил, крокувати назустріч осені.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Подвійного фінансування більше не буде: енергодарська влада прокоментувала…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X