Чи всі ліки доступні енергодарцям?

Як би не банально звучало, та на сьогоднішній день одним із найбільш затребуваних місць для людей залишаються  аптеки, адже саме тут пацієнти знаходять для себе панацею від тої чи іншої недуги.

Аптека №5
Аптека №5

В Енергодарі розташовано близько 20 відділень аптечних пунктів і майже в кожному з них нараховується близько 5 тис. фармацевтичних препаратів.

Ми відвідали одну із аптек нашого міста і дізналися, які саме ліки користуються попитом серед енергодарців в різні пори року.

«Сезонний попит в аптеці завжди коливався в залежності від того, зима зараз чи літо. Влітку переважно користуються популярністю препарати для кишкових інфекцій, протиалергічні. Взимку частіше купують протизастудні засоби тощо», – розповіла завідувачка ДП ПАТ ДАК «Ліки України» Аптека №5 Марія Косенко

 Марія Косенко - завідувачка ДП ПАТ ДАК «Ліки України» Аптека №5
Марія Косенко – завідувачка ДП ПАТ ДАК «Ліки України» Аптека №5

Та коли з’являється хвиля якихось специфічних захворювань, як, наприклад, пандемія коронавірусу, більш затребуваними стають протитемпературні засоби, якими енергодарці запасаються не лише за потребою, але й про всяк випадок. Отже, всі безрецептурні ліки фармацевти без особливих перешкод відпускають на продаж пацієнтам. Що стосується препаратів, які надаються виключно за рецептом та деяких антибіотиків – їх придбання стало значно складнішим, а правила продажу – суворішими.

Які медикаменти найпопулярніші в Енергодарі?
Які медикаменти найпопулярніші в Енергодарі?

Все ж у осінньо-зимовий період попитом користуються препарати для лікування гострих респіраторних, вірусних захворювань та грипу. Не менш популярною наразі стала протигрипозна вакцина, якої на теперішній час в аптеці дуже бракує. Адже, на відміну від минулих років, попит на неї значно зріс і  бажаючих привитися стало в 3-4 рази більше від звичайного.

Подробиці дивіться у нашому сюжеті.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чи будуть греко-католики Енергодара зі своїм храмом?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X