Чи готові комунальники співпрацювати з ОСББ Енергодара?

Вже вдруге у мерії відбувається зустріч голів ОСББ з представниками міської влади та очільниками комунальних підприємств. Так, 1 жовтня відбулися збори за ініціативою тимчасово виконуючого обов’язки директора КП  «Тепловодоканал» Олександра Кир’яненка. Метою зустрічі стало роз’яснення накопичених  питань з приводу  взаємодії «Тепловодоканалу» з ОСББ міста.

Всім відомо, що 4 вересня за розпорядженням міського голови Павла Музики був тимчасово відсторонений від виконання обов’язків директор «Тепловодоканалу» Сергій Хоролець. Тож яка ситуація склалася на «ТВК»?

« На підприємстві дійсно зник сервер, печаті, частково відсутні деякі документи»- підтвердив інформацію т.в.о. директора КП «Тепловодоканал» Олександр Кир’яненко.

На даний час документи щодо тарифу на підприємстві відсутні. Цікавим лишається те, що деякі співробітники  планово-економічного відділу одразу ж після відсторонення Хорольця написали заяви на відпустки за власний рахунок, а в інших же з’явилися різкі симптоми захворювань. На сьогоднішній день на підприємстві також відсутній штатний розклад.

« Ми попереджали всіх депутатів про можливі наслідки зникнення документів на комунальному підприємстві. Але ніяких попереджувальних заходів влада так і не здійснила»- наголосив депутат міської ради, член правління ОСББ Сергій Холод.

Виникає питання: скільки часу необхідно підприємству для розрахування нових тарифів і яким чином відбувається підготовка міста до опалювального сезону? Адже ситуація, м’яко кажучи, доволі непроста.

«Для того, щоб прорахувати новий тариф, враховуючи всі необхідні для цього процедури, нам потрібно мінімум три місяці» – сказав Олександр Кир’яненко.  Він також повідомив, що цього року опалювальний сезон почнеться за графіком – з 15 жовтня.

 

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі скорочують стоматологію: люди бідкаються, влада розводить руками

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X