Чужих дітей не буває: енергодарка Марія Джунь доводить це власним прикладом

Вчора в Україні відзначили День усиновлення свято доброти та милосердя, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Це свято не тільки усиновителів, а й прийомних батьків, опікунів. Всіх, хто іде цією особливою дорогою до батьківства. Благородною і складною, переповненою емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого.

«Чужих дітей не буває». Правдивість цих слів на власному прикладі доводить родина Марії та Сергія Джунь. У подружжя троє біологічних дітей, ще восьмеро – прийшли в родину за батьківською любов’ю та затишним родинним теплом. Таким чином, мамою і татом їх називають 11 діток.

 Чужих дітей не буває: енергодарка Марія Джунь доводить це власним прикладом
Чужих дітей не буває: енергодарка Марія Джунь доводить це власним прикладом

У кожного з дітей – своя історія появи у родині Джунь. Перша дитина прийшла сюди вісім років тому, останні четверо – у вересні. З цієї нагоди у великому заміському будинку Марії та Сергія Джунь відбулося свято сім’ї. 

Юридично родина змінила статус з прийомної сім’ї на дитячий будинок сімейного типу.

Не з чуток знаючи про численні проблеми, пов’язані з темою сирітства, Марія Джунь вкрай засмучена тим фактом, що в Енергодарі влада не проявляє до цього належної уваги. Наприклад, до питань, що стосуються виховання дітей в інтернатних установах, системи інституцій. Марія Джунь наголошує на тому, що енергодарські діти не повинні залишатися в інтернатах, а зростати в умовах, максимально наближених до сімейних. Багатодітна мати переконана: аби щось змінити на рівні міста, потрібна лише політична воля та визнання проблеми.

На свято сім’ї завітали представники громадської організації «БРАМА» Дмитро Орлов, Олена Курносова та Галина Ляхова. Звичайно, гості прийшли не з порожніми руками та подарували родині синтезатор і потрібні у побуті речі. Активісти кажуть, що такі сім’ї слід підтримувати на всіх рівнях.

На свято сім’ї завітали представники громадської організації «БРАМА»
На свято сім’ї завітали представники громадської організації «БРАМА»

Марія Джунь налаштована не лише озвучувати, але й вирішувати вкрай складні та болючі питання, пов’язані з сирітством. Адже вона як ніхто знає: саме ми – дорослі, відповідальні перед дітьми. А значить, нам і створювати для них щасливе дитинство.

Каріна Стрєльнікова, Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Технології в дії: енергодарське ОСББ «Козацька 12» у смартфоні

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X