У прокуратурі Запорізької області спростували чутки про звільнення керівника

Прес-служба прокуратури Запорізької області опублікувала спростування інформації про звільнення глави відомства Валерія Романова.

У прокуратурі Запорізької області спростували інформацію про зміну керівника
Главу запорізької прокуратури Валерія Романова не звільняли з посади

Вчора ряд запорізьких інтернет-ресурсів опублікували інформацію, посилаючись на заяву псевдо-політика з приводу змін в керівництві прокуратури Запорізької області. Прес-служба назвала цю інформацію недостовірною.

Деяким політиканам з явно вираженими медичними діагнозами, дійсно не довподоби принципова позиція керівництва прокуратури області, тож розповсюджуючи «фейки» вони продовжують прагнути дестабілізувати інформаційний простір та налагоджену роботу прокуратури регіону, – йдется в повідомленні прес-служби.

Мова йде про депутата Запорізької міськради. Михайло Прасол написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook про звільнення Валерія Романова. Також він повідомив, що про нове керівництво обласної прокуратури стане відомо 14 травня.

Відтак повідомляємо, що жодних кадрових змін в керівництві прокуратури Запорізької області не відбувається та не планується, – зазначили в прокуратурі.

Читайте також: Каріна Арсентьєва розповіла, що відбувалося поза сценою шоу «Голос Країни»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X