Енергодарська міськрада співпрацюватиме з Фондом енергоефективності

22 вересня Енергодарською  міською радою в особі міського голови Павла Музики в онлайн режимі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між державною установою «Фонд енергоефективності».

Енергодарська міськрада співпрацюватиме з Фондом енергоефективності
Енергодарська міськрада співпрацюватиме з Фондом енергоефективності

Завдяки цьому документу здійснюватимуться заходи з енергоефективності, які дадуть змогу заощаджувати енергетичні джерела та витрати на послуги ОСББ, покращення  зовнішнього вигляду будівель, продовження строку їхньої експлуатації, поліпшення умов проживання, рівня комфорту та вартості цих будинків.

Під час онлайн перемовин, на які були запрошені голови енергодарських ОСББ, директорка Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну розповіла про плюси програми «Енергодім» для нашого міста. В свою чергу міський голова ознайомив учасників трансляції із заходами, що відбуваються в Енергодарі для заохочення містян до запуску енергоефективних методів.

В ході зустрічі також було презентовано програму, що передбачає підтримку енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім», а саме проєкт HOUSES, що створений для підтримки нових та попередньо створених ОСББ, їхніх перспектив з Укргазбанком. Спеціалісти також надали інформацію про Програми Фонду енергоефективності, стосовно певної компенсації витрат на енергоефективність в будинках, можливі варіанти витрат на впровадження енергоефективних заходів з міського бюджету та специфіку надання кредитів на ці заходи. Про це повідомляє прес-служба Енергодарської міськради.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: COVID-19 в Енергодарі: п’ять нових випадків і одна смерть

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X