Наталія Свищенко з Енергодара здобула чорний пояс з айкідо

Ми вже розповідали вам про дивовижні вміння жительки Енергодара Наталії Свищенко. Пані Наталія –  сенсей айкідо з багаторічним стажем. Незважаючи на те, що жіночка доволі таки тендітна, вона з легкістю може покласти на лопатки будь-якого сильного чоловіка.

В Енергодарі сенсей айкідо – тендітна жінка
Наталія Свищенко – сенсей айкідо в Енергодарі

Нещодавно Наталія Свищенко була в Мелітополі, де у сенсея Дмитра Діденко пройшла атестацію на 1-й Дан, тобто здобула чорний пояс з айкідо. Жителька Енергодара зізнається, що для неї це було несподівано, адже вона зовсім не готувалася. Але, незважаючи на хвилювання, пані Наталія показала дуже гарний результат та заслужено отримала свій чорний пояс. Тепер, окрім першого Дана, у нашої землячки є відповідний документ з Японії, який підписав сенсей Ямада.

Жителька Енергодара отримала чорний пояс з айкідо
Наталія Свищенко з Енергодара отримала чорний пояс з айкідо

Натхнена такою важливою подією в житті, Наталія Василівна відвідала семінар Домініка Пьєра в Києві. Тим самим збагатила свої знання з йайдо, айкідо та айкіджицу.

Сенсей Айкідо з Енергодара побувала на семінарі в Києві
Наталя Свищенко відвідала семінар в Києві

На сьогоднішній день у Наталії Свищенко з її учнями є велика проблема – оренда зали, в якій проходять тренування, значно зросла у ціні, майже вдвічі. Сенсей переймається, що вони неспроможні сплачувати такі кошти і мають перспективу залишитися на вулиці. Ми сподіваємося, що є небайдужі люди, які можуть допомогти пані Наталії вирішити цю проблему та продовжити не просто займатися улюбленою справою, а й передавати свої знання зацікавленим енергодарцям.

Наталія Свищенко схвильована високою орендною платою
Сенсей айкідо з Енергодара схвильована важливою проблемою

Ми пишаємося, що в нашому Енергодарі живуть такі талановиті та спортивні люди, як Наталія Василівна Свищенко. Від щирого серця колектив Медіа Центра вітає вас із здобуттям чорного поясу та бажає міцного здоров’я! Ви молодець!

Дар’я Климак, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Енергодарський фольклорний колектив зайняв призове місце на Всеукраїнському фестивалі

1 Комментарий
  1. Алексей :

    Спорт никому не нужен. Знаете, сколько заплатило наше государство, мальчишкам и их тренеру за выигранный чемпионат мира по футболу, по 18 000. Я подумал какой позор так отблагодарить ребят, аж по 18000$, но я ошибся не долларов, а гривен. Еще раз …прочувствуйте…. за выигранный впервые чемпионат мира 18000 грн, это по 700$ . И кто после такого захочет представлять страну.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X