Як на сесії в Енергодарі вирішували наболілі для більшості містян питання

4 вересня відбулася сесія Енергодарської міської ради, на якій були присутні 23 депутата. На розгляд представили 71 основне питання та 8 додаткових. Більшість з них було згруповано так званими «пакетами», інші, більш сумнівні чи дискусійні, міськрадою розглядалися окремо.

Зокрема, міська рада затвердила рішення про виділення коштів для надання щомісячної адресної допомоги для осіб з інвалідністю. Також депутати вирішили створити нову комунальну установу «Енергодарський міський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю».

Потішитися гарною новиною про відновлення роботи ліфту найближчим часом зможуть мешканці будинку Козацька 14.

Депутат Енергодарської міської ради Андрій Карбасов

Депутат Енергодарської міської ради Андрій Карбасов

На сьогоднішній день в інтернет просторі вирує ціла купа негативу щодо роботи «КП ТВК». Це  – і часті перебої з подачею води, відключення окремих абонентів від водопостачання, сумнівна тарифна політика, використання бюджетних коштів тощо. Звинувачення користувачів перш за все звучать на адресу очільника підприємства. Тому депутат міської ради Андрій Карбасов запропонував створити Наглядову раду для комунального підприємства.

Наслідком дискусії стало розпорядження міського голови про відсторонення від виконання обов’язків директора «ТВК Сергія Хорольця».  Очевидно, що до цього мера, який свого часу призначив Хорольця, спонукали  депутати.

«З метою з’ясування або спростування фактів відсутності бухгалтерських документів та фактів розкрадання бюджетних коштів, викладених у листі Головного управління Національної поліції Запорізької області, враховуючи доповідні записки управління економіки та управління комунальної власності міської ради щодо порушення директором КП «Тепловодоканал» строків подання звітності, беручи до уваги невиконання Хорольцем С.В. підпункту 2, п.3 рішення виконавчого комітету міської ради, зобов’язую: відсторонити від роботи директора КП «Тепловодоканал» Сергія Хорольця до 1.10.2020 року. На час відсторонення Хорольця С.В. виконання обов’язків директора «ТВК» міської ради покласти на Кир’яненка О.М. – головного фахівця з  загальних питань та зав’язків з громадськістю КП .»- оголосив Павло Музика.

Тож директор «Тепловодоканала» до 1 жовтня «відпочиватиме», доки влада розбиратиметься, що коїться на підприємстві і чому людина, яка брала на себе зобов’язання підняти «ТВК» та організувати його роботу, з цим не впоралася.

Наступним кроком депутатів стало погодження надання поворотної фінансової допомоги для КП «Тепловодоканал» на погашення сформованої на даний час заборгованості перед суміжними підприємствами. Таку ж саму допомогу нададуть і для КП «Чисте місто».

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Різноманіття творчих колективів у МПК «Сучасник» в Енергодарі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X