В ринзі найсильніші: в Енергодарі боксери змагалися за титул чемпіона

Днями в Енергодарі відбулося боксерське шоу «Чоловіки в ринзі». На досить таки емоційне свято спорту завітали сотні вболівальників. В двобоях зійшлися боксери запорізької команди «Беркут», які, до речі, на сьогодні є діючими чемпіонами України за версією NWBC, та господарі рингу, спортсмени енергодарського боксерського клубу «Майстер».

Генеральними спонсорами боксерського турніру були ДТЕК Запорізька ТЕС та ТОВ «Южное». Участь у змаганнях взяли сім пар боксерів-аматорів. Це люди  різних професій, які не мають досвіду професіональних виступів, але їх всіх об’єднує любов до боксу.

ДТЕК допоміг провести боксерське шоу в Енергодарі
Днями в Енергодарі відбулося боксерське шоу «Чоловіки в ринзі»

Боксер з Енергодара Сергій Білий, який був першим учасником двобою та здобув перемогу над суперником, розповідає, що в ринзі він вже втретє. Та цього разу йому сподобалося найбільше, бо мав сили  здолати досить сильного суперника.

Працівник ДТЕК Запорізька ТЕС отримав першість у двобої
Енергодарець Сергій Білий здобув перемогу над суперником

Ринг, на якому боксували чоловіки, був придбаний спортсменами, які виграли в конкурсі грантів компанії ДТЕК «Громада своїми руками». Цей конкурс в Енергодарі відбувся вже ввосьме. І як нам стало відомо, цього року на благоустрій та розвиток міста ДТЕК направив 870 тисяч гривень.

«Наша компанія підтримує цікаві проекти. Проекти людей, які точно знають, що необхідно місту і нашим людям для комфортного життя. Енергія спорту об’єднує, змушує розвиватися і досягати нових вершин. Людині мало звичайного «робота-дім». Сучасна людина щодня вдосконалюється, розвиватися інтелектуально і фізично », – переконаний директор ДТЕК Запорізької ТЕС Сергій Шовгеля.

Ринг був придбаний спортсменами, які виграли в конкурсі грантів компанії ДТЕК
На благоустрій та розвиток міста,ДТЕК направив 870 тисяч гривень

Між поєдинками підтримували боксерів та розважали гостей енергодарські таланти – танцюристи та співаки. Але й гості з області також мали чим вразити – для всіх присутніх виступав Запорізький кордебалет.

Головним суддею боксерського шоу став Михайло Стукало. До складу журі також  увійшли Олександр Іваніц, Валерій Манзуля, Дмитро Розіт,  Володимир Сарри, Денис Проценко.

Спорт по-українськи: ДТЕК допоміг провести боксерське шоу в Енергодарі
Між поєдинками підтримували боксерів та розважали гостей енергодарські таланти

Боксерське шоу в Енергодарі – яскрава спортивна подія для всіх містян. Господарі рингу, боксери енергодарського клубу «Майстер» очікувано здобули першість у змаганнях з рахунком 4:2. Один двобій, за рішенням суддів, завершився «нічиєю». Енергодарці вкотре довели, що в нашому місті живуть та працюють справжні чоловіки, сильні духом та тілом.

Дякуємо організаторам, спонсорам, гостям та учасникам за можливість насолодитися таким чудовим спортивним заходом. Щиро вітаємо переможців!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: День захисника України в Енергодарі святкували всі: і дорослі, і малі

1 Комментарий
  1. :-) :

    Молодцы! Натыкали беркутятам!…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X