В Енергодарі та в усій Запорізькій області вводиться «червоний» рівень епіднебезпеки

Відзавтра, 9 квітня, на території Запорізької області встановлюється «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусу. Відповідне рішення на своєму позачерговому засіданні у вівторок, 7 квітня, схвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Питання запровадження додаткових протиепідемічних заходів було сьогодні обговорено на позачерговому онлайн-засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. 

В Енергодарі та в усій Запорізькій області вводиться «червоний» рівень епіднебезпеки
В Енергодарі та в усій Запорізькій області вводиться «червоний» рівень епіднебезпеки

Енергодар також не став виключенням. Як повідомляється на сайті міськради, згідно з рішенням міського оперативного штабу з протидії COVID-19, із завтрашнього дня на території міста встановлюються протиепідемічні заходи, які відповідають «червоній» зоні. Обмеження діятимуть як мінімум один тиждень.

Наступного тижня Державна комісія розгляне питання щодо оновлення зон епідеміологічної безпеки та, в залежності від рівня захворюваності, визначиться з їх розподілом.

З 00:00 9 квітня в Енергодарі заборонено:

роботу закладів громадського харчування (дозволено виключно адресну доставку замовлень та замовлень на винос);

роботу розважальних закладів (кінотеатрів, театрів, ТРЦ тощо);

приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім тих, в яких не менше 60% відсотків площі призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами, засобами гігієни, побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими ЗМІ, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин;

приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів;

робота спортзалів, басейнів, фітнес-центрів;

проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів та заходів з оцінювання якості освіти;

діяльність ринків, крім продовольчих;

проведення закладами охорони здоров’я планових госпіталізацій, за винятком окремих випадків, передбачених законодавством;

перебування в громадських будинках, громадському транспорті, на зупинках, на територіях закладів охорони здоров’я та освіти без вдягнутих захисних масок.

На цей період дозволено:

провадження діяльності з надання фінансових послуг; діяльність фінансових установ, інкасації, поштового зв’язку, медичної та ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), технічного обслуговування та ремонту транспорту, ремонту комп’ютерів, побутових виробів, перукарень та салонів краси за попереднім записом.

виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;

надання телекомунікаційних послуг.

Також, за рішенням штабу, з 9 квітня учні 5-11 класів навчальних закладів міста, вихованці позашкільних закладів освіти, художньої та музичної шкіл навчатимуться за дистанційною формою. Вихованці дитсадків та учні 1-4 класів в цей період навчатимуться у звичайному режимі з дотриманням всіх протиепідемічних обмежень.

Художній виставковий зал та читальні зали бібліотек також будуть зачинені. Всі культурно-масові заходи в МПК «Сучасник» скасовані. Заборонена робота гуртків та секцій, які орендують приміщення у закладах освіти та культури.

Ознайомитися з повним переліком обмежень можна за цим посиланням.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі діє консультативна лінія COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X