Частина Запорізької області потрапила до червоної карантинної зони

Запоріжжя, Мелітополь, а також чотири райони області: Новомиколаївський, Оріхівський, Чернігівський та Пологовський райони – переведені до «червоної» карантинної зони.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 6 листопада, на засіданні регіональної комісії ТЕБ НС. Про це повідомляє керівництво Запорізької ОДА.

Частину Запорізької області перевели до червоної карантинної зони

Громадський транспорт зупинятись не буде, за умови дотримання всіх карантинних обмежень. Проїзд має бути організовано за кількістю місць для сидіння.

У звичному режимі залишається робота дитячих садків та навчання у школах для 1-4 класів. Учні 5-11 класів переходять на змішану форму: дистанційно, очно, заочно.

Робота ринків та продуктових магазинів дозволена за умови дотримання всіх карантинних обмежень.

Бари, ресторани, кафе працюватимуть з 7:00 до 20:00, за умови заповненості не більш ніж 50% посадкових місць у приміщеннях. В інші години дозволяється робота закладів в режимі доставки або «на виніс». Маски для персонала, антисептики та температурний скринінг обов’язкові.

Окрім того, у «червоній» карантинній зоні також забороняється:

  • надання розважальних послуг у торгово-розважальних центрів;
  • культурні і масові заходи;
  • приймання глядачів у кінотеатрах, крім «автокінотеатрів»;
  • приймання відвідувачів інших закладах розважальної діяльності;
  • прийом відвідувачів у закладах, що надають соціальні та реабілітаційні послуги, окрім тих, що надають ці послуги екстрено.

Інші населені пункти області залишаються в помаранчевій зоні. Нове епідемічне зонування починає діяти з 00:00 понеділка, 9 листопада.

Читайте також: За добу в Енергодарі підтверджено 52 нових випадки COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X