Енергодарські чемпіони Світу повернулися з Китаю: цікаві подробиці змагань

Днями в рідний Енергодар повернулися чемпіони Світу з веслування на байдарках і каное на марафонських дистанціях. Таке звання Людмила Бабак та Денис Давидов отримали у китайському місті Шаосінь, де й проходили змагання на світову першість.

Енергодарські чемпіони світу повернулися додому з Китаю : цікаві подробиці змагань
Енергодарські чемпіони світу Бабак та Давидов про змагання у Китаї: подробиці

25 жовтня спортсмени разом зі своїми тренерами провели прес-конференцію у культурно-діловому центрі ЗАЕС. Привітати чемпіонів завітали і поважні гості. Генеральний директор Запорізької атомної електростанції Петро Котін зазначив, що йому надзвичайно приємно усвідомлювати, що саме енергодарці стали золотими призерами таких  серйозних змагань.

Генеральний директор ЗАЕС завітав привітати енергодарських чемпіонів світу
Енергодарські чемпіони провели прес-конференцію в культурно-діловому центрі ЗАЕС

Людмила Бабак вже чотириразова чемпіонка Світу, а от Денис Давидов таке звання отримав вперше. Спортсмен виборов перемогу на дистанції 22,1 км. Він розповів, що спочатку не міг збагнути, що став чемпіоном.

«Після фінішу я сів, і задумався: невже я чемпіон Світу? Не міг ніяк повірити в це. Мабуть, аж через два дні я усвідомив та прийняв цей факт», – каже Денис Давидов.

Погодні умови також не стали спортсменам на заваді. У Шаосіні стовпчик термометра показував від + 20 ° тепла й вище. Єдине, що бентежило спортсменів у Китаї – мовний бар’єр . Дуже вже складна ця китайська. Та ще різниця в часі переносилася важко.

Енергодарський спортсмен виборов перемогу на дистанції 22,1 км
Денис Давидов – чемпіон Світу з веслування на байдарках і каное в марафоні

Ще одна гордість Енергодара, каноїстка Людмила Бабак виборола «золото», ставши кращою на дистанції 3600 метрів. Спортсменка зазначила, що в свою перемогу вона вірила з самого початку, і ніякі суперниці для неї не були загрозою. В Китаї їй дуже сподобалося, особливо вразила серйозна підготовка місцевих організаторів до змагань.

Людмила Бабак цього року стала чотириразовою чемпіонкою Світу
Гордість Енергодара, каноїстка Людмила Бабак також виборола «золото» чемпіонату

Здобути перемогу на чемпіонаті Світу енергодарським спортсменам допомогли тренери-викладачі спортивно-оздоровчого комплексу ЗАЕС, заслужені тренери України Сергій Сніжко та Юрій Рожков.

Сергій Степанович розповів, що пишається Людмилою та Денисом, і вони як спортсмени ніколи його не підводять. Також тренер подякував всім вболівальникам, і зазначив, що Запорізька Атомна електростанція як ніхто інший завжди підтримує спортсменів за змаганнях.

Сергій Сніжко зазначив, що пишається Людмилою Бабак та Денисом Давидовим
Здобути перемогу енергодарським спортсменам допомогли тренери-викладачі

Перемога, яку енергодарці вибороли на чемпіонаті  – не аби який здобуток у спортивну скарбничку всієї країни. Ми пишаємося, що саме в нашому місті живуть такі визначні спортсмени. Людмила Бабак та Денис Давидов – приклад для наслідування всій українській молоді! Щиро вітаємо та бажаємо міцного здоров’я й нових перемог!

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Компенсація VS тарифи: чи будуть переможці в цій «війні»?

1 Комментарий
  1. Законопослушный гражданин :

    Нищая страна, нищая атомная, что подарили заслуженным чемпионам???

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X