Чемпіон світу з тайського боксу закликав молодь Енергодара займатися спортом

Енергодар славиться своїми спортсменами бойових мистецтв. В нашому місті народилися брати Валерій та Володимир Сидоренко, Володимир Манзуля, Родіон Чеберко,  Юрій Горбенко, та багато інших відомих спортсменів, які зробили для енергетичної столиці України дуже багато. Вони прославили Енергодар як незламне, нескорене, сильне духом місто. Щоразу доводячи світові, що саме тут зростають в справжні мужні чоловіки, сини своєї України.

Енергодар ніколи не забуває тих, хто впевненими кроками йшов до здійснення своєї мрії, іноді зціпивши зуби, крізь біль та поразки, але все таки домагався своєї мети.

Одним із таких є – Юрій Горбенко – чемпіон світу з тайського боксу в суперважкій вазі, багаторазовий чемпіон з кікбоксингу та ММА.  Саме він, свого часу,  змусив всіх пишатися Енергодаром на світовій арені.

Енергодарський чемпіон світу з тайського боксу передає вітання рідному місту
Боксер із Енергодара не забуває про рідне місто (фото з власного архіву Ю.Горбенко)

Юрій Горбенко – боксер високого класу. Зараз він мешкає в Києві, але не забуває про рідний Енергодар, в якому почалася його боксерська кар’єра. Доки Юрій жив в Енергодарі, його неодноразово відзначали як «Кращого спортсмена міста». Він завжди пропагував здоровий спосіб життя, та на власному прикладі показував енергодарській молоді, що спорт – це круто!

Юрій Горбенко закликає енергодарців до здорового способу життя
Енергодарський боксер Юрій Горбенко: «Спорт – це круто!» (фото з власного архіву Ю.Горбенко)

Боксер навіть за сотні кілометрів зміг передати привіт рідному Енергодару, та, напередодні свята, дати правильну настанову енергодарській молоді. Як це було, дивіться у короткому привітальному відео.

Дар’я Климак, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Енергодарський триатлон об’єднав найспритніших любителів спорту

1 Комментарий
  1. Юрий :

    Советую молодежи прислушаться))

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X