Частина Енергодара на тиждень залишиться без газу

З 12 липня Кам’янсько-Дніпровське відділення АТ «Запоріжгаз»  розпочне роботи з реконструкції обладнання. У зв’язку з цим будинки 1-2 мікрорайонів Енергодара залишаться без газопостачання. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Частина жителів Енергодара тимчасово залишиться без газу

У «Запоріжгазі» зазначили, що через завантаженість ремонтної бригади на інших об’єктах області перенесення терміну виконання ремонтних робіт на вересень-жовтень та вихід з затвердженого графіку неможливе. Але Кам’янсько-Дніпровське відділення планує скоротити термін ремонтної кампанії. Керівництво газової служби запевняє, що вона триватиме близько тижня.

Енергодарців просять, аби уникнути перенавантаження на  електромережі 1-2 мікрорайонів в період відключення газу, не вмикати всі наявні електроприлади одночасно, особливо в «пікові» вечірні часи з 16:00 до 20:00. Міськими службами будуть вжиті всі необхідні заходи для запобігання аварійним відключенням електропостачання до споживачів.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Розрахунки тарифів ТВК на гарячу воду і тепло оприлюднені: енергодарці можуть подати зауваження та пропозиції

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X