Чого досягли в Енергодарському Центрі первинної медико-санітарної допомоги за рік?

В Енергодарі Центр первинної медико-санітарної допомоги святкує свою першу річницю. 9 вересня, з нагоди святкової дати, до Центру завітав заступник міського голови Андрій Терентьєв. Він підкреслив, що на даний час основним завданням міської влади та енергодарських медиків є зосередження на пацієнтоорієнтованості лікарів. Звичайно, не обійшлося й без привітань працівників медзакладу.

Енергодарських медиків привітали з першою річницею Центру
Андрій Терентьєв привітав працівників енергодарського ЦПМСД з річницею

Після привітань відбувся брифінг-презентація роботи Енергодарського центру первинної медико-санітарної допомоги. Директор закладу Галина Ганжа розповіла про проблемні питання, які виникають у ході роботи. Перш за все, це недостатня якість надання медичних послуг (наявність черг, неуважність медичного персоналу до пацієнтів тощо). Серед варіантів вирішення цих проблем – збільшення кількості лікарів.

Галина Валентинівна прагне усунути всі ці негаразди  разом зі своїм колективом якнайшвидше. Адже, якщо пацієнт буде незадоволеним та не буде отримувати якісну медичну допомогу саме в цьому закладі, то новостворена медична організація має перспективу припинити своє існування.

Які негаразди спіткали центр первинної медико-санітарної допомоги за рік?
Під час брифінгу обговорили проблемні питання медичного закладу

Директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги розповідає, що піклується не тільки про комфорт пацієнтів. Для персоналу закуплено особисті гігієнічні та антисептичні засоби, а згодом буде встановлено кондиціонери в кабінетах, які також планують розширити. Буде закуплено й медичне устаткування.

Галина Ганжа розповідає, що піклується не тільки про комфорт пацієнтів
Для персоналу закуплено особисті гігієнічні та антисептичні засоби

До речі, про закупки. В одній із соціальних мереж публікація енергодарських активістів про купівлю інвентаря та медичних препаратів для Центру стала предметом бурхливого обговорення. Мова йшла про завищені ціни та й, взагалі, про доцільність придбання того чи іншого обладнання, устаткування.

Енергодарці бурхливо обговорюють публікацію в соціальній мережі
Публікація енергодарських активістів стала предметом бурхливого обговорення

Андрій Альбертович та Галина Валентинівна прокоментували цю публікацію нашим журналістам. Заступник міського голови зазначає, що цю інформацію подано не професійно, навіть не коректно. А читачів закликав більш критично аналізувати те, що вони читають в інтернеті.

А от коментар самої диреторки був досить таки емоційним. Адже пані Галина вважає, що енергодарці заслуговують на найкраще обладнання, а персонал медзакладу – на повноцінне забезпечення необхідним інвентарем.

Будемо сподіватися, що найближчим часом рівень надання медичних послуг в Енергодарі буде тільки підвищуватися. А вам, шановні енергодарці, бажаємо не хворіти!

Дар’я Климак, Денис Скачок, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Енергодарці готуються до опалювального сезону: що треба, аби перезимувати в теплі?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X