Центр зайнятості пропонує енергодарцям навчання за ваучерами

Для служби зайнятості питання працевлаштування та укомплектування вакансій є досить актуальною потребою та стоїть на першому місці. Фахівці Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості постійно вивчають потреби роботодавців міста у кадрах поточного і перспективного характеру. Аналіз вільних робочих місць , що працедавці надають до служби зайнятості, свідчить про зростання вимог до кандидата на посаду, або вже працюючої особи.

Задля задоволення потреб роботодавців в якісній робочій силі, служба зайнятості підвищує конкурентоспроможність на ринку праці громадянам за допомогою перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації на основі ваучерної системи.

Енергодарці мають змогу навчатися  від Центру зайнятості за ваучерною системою
Центр зайнятості пропонує енергодарцям навчання за ваучерами

Невдовзі розпочнеться новий навчальний рік, тому бажаючі повинні встигнути вступити до закладів освіти.

Хто може отримати ваучер:

1) особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсійного віку;

2) особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби України у зв’язку із скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я до досягнення ними встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсійного віку, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”;

3) особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, з числа осіб з інвалідністю до отримання права на пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”;

4) внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи.

Де можна вчитись:

  • навчання здійснюється закладами професійної (професійно – технічної) та вищої освіти, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на освітню діяльність, за затвердженим Мінсоцполітики переліком професій, спеціальностей.

Де ознайомитись з переліком професій, спеціальностей та напрямами підвищення кваліфікації: www.dcz.gov.ua

Навчання  оплачується за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Детальну інформацію про можливість отримання ваучера можна отримати в Енергодарській міській філії Запорізького обласного центру зайнятості, або за тел. (06139) 6-25-35, або на сайті www.dcz.gov.ua.

Читайте також: Шукаєш роботу в Енергодарі? Міський центр зайнятості пропонує вакансії!

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X