Енергодарцям на замітку: центр зайнятості пропонує тимчасові роботи

В умовах дефіциту якісних вакансій та гострої конкуренції на ринку праці все більшої ваги набувають роботи тимчасового характеру – один із напрямків активної політики зайнятості населення. Державна служба зайнятості надає можливість тимчасового працевлаштування для енергодарців: як безробітним, так і особам, зайнятим трудовою діяльністю.

Енергодарцям на замітку: центр зайнятості пропонує тимчасові роботи
Центр зайнятості пропонує тимчасові роботи

Для безробітних громадян участь у таких роботах, насамперед, є важливою й корисною, бо дозволяє зберегти або відновити мотивацію до праці, бути частиною колективу, активізувати свої прагнення до зміни соціального статусу та пошуку постійної зайнятості.

Та й роботодавець отримує суттєві переваги. Для роботодавців організація тимчасових робіт – перспективний напрям взаємовигідної співпраці зі службою зайнятості Адже, коли в нього виникає тимчасова разова чи сезонна потреба у робочих руках, то роботи тимчасового характеру дають йому можливість, не вносячи змін у штатний розклад та не відволікаючи основний персонал від виробничого процесу, залучати безробітних до виконання цих робіт. Також керівники підприємств у процесі виконання безробітними тимчасових робіт мають можливість оцінити їхні професійні здібності та особистісні якості й врахувати це при підборі кандидатів на постійну роботу.

Роботи закінчилися – безробітні можуть далі перебувати на обліку в службі зайнятості. 

За більш детальною інформацією звертайтесь до Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості за адресою м.Енергодар, вул.Центральна, 8 або за телефоном (06139) 6-24-21.

Читайте також: Роботодавці Енергодара можуть створити власний електронний кабінет

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X