В Енергодарі ЦДЮТ – ювіляр: позашкільному навчальному закладу 20 років!

Енергодарський Центр дитячої та юнацької творчості – ювіляр. Він відсвяткував своє 20-річчя у міському палаці культури «Сучасник», де зібралося багато гостей, шанувальників яскравої роботи талановитих вихованців закладу. Директорка Центру Тетяна Плахотна на святковому концерті зазначила, що пишається своїми колегами та учнями , адже вони – найкращі.

Творчі колективи та вихованці гуртків ЦДЮТ показали всім присутнім свій талант
Значний ювілей: Енергодарський ЦДЮТ вже 20 років виховує талановитих дітей

З річницею створення колектив привітав  заступник міського Андрій Терентьєв, який зазначив, що Центр за 20 років став міцною творчою родиною, яка не перестає щораз вражати своїми уміннями.

Так воно і є! Творчі колективи та вихованці гуртків ЦДЮТ це підтвердили і показали всім присутнім свій багатогранний талант.

Енергодарський Центр дитячої та юнацької творчості – ювіляр
ЦДЮТ відсвяткував своє 20-річчя у міському палаці культури «Сучасник»

Працівники закладу отримали почесні нагороди, а керівник гуртка Вікторія Гулак була відзначена нагрудним знаком «Кращий працівник» за трудові здобутки.

Начальниця управління освіти Світлана Букреєва теж не пропустила таке свято, і привітала з ювілеєм  кожного, хто має відношення до Центру дитячої та юнацької творчості

ЦДЮТ відсвяткував своє 20-річчя у міському палаці культури «Сучасник»
В Енергодарі ЦДЮТ – ювіляр: позашкільному навчальному закладу 20 років

 

Медіа Центр приєднується до привітань. Хочемо побажати творчому колективу Центру натхнення, цікавих ідей та нових перемог! З ювілееєм вас!

Дар’я Климак,Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Якою буде компенсація для «ТВК» з міського бюджету, і чи буде вона взагалі?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X