В Енергодарі підбили підсумки бюджетних витрат у 2019 році

В Енергодарі підбили підсумки щодо обігу бюджетних коштів у 2019 році. На зібранні були очільники багатьох структур, які доповідали про витрати у різних сферах діяльності. Загалом про надходження в міський бюджет розповідала начальниця фінуправління Енергодара Олена Денисенко.

Олена Денисенко – начальниця фінансового управління Енергодарської міської ради
Олена Денисенко – начальниця фінансового управління Енергодарської міської ради

Енергодарський бюджет минулого року поповнився на 783,2 мільйона гривень. Основна питома вага – це загальний фонд – 696 мільйонів гривень, зазначає Олена Володимирівна.

Основна питома вага, це загальний фонд – 696 мільйонів гривень
Енергодарський бюджет минулого року поповнився на 783,2 мільйонона гривень

Щодо видатків, то найбільше пішло на захищені статті (54%). Далі гроші були направлені до спеціального фонду (20%).  На капітальні роботи витратили 10% з міського бюджету, 7% – на забезпечення діяльності комунальних підприємств, 4% коштів – на забезпечення потреб господарської діяльності, 3% склали видатки на реалізацію міських програм, і 2% – на матеріально-технічне забезпечення закладів міста.

Щодо видатків, то найбільше пішло на захищені статті (54%)
Цікаві цифри: на що в Енергодарі витрачали бюджетні кошти у 2019 році?

За тиждень, а саме 20 березня, відбудеться засідання міської ради, де планують обговорити «бюджетну тему». Сподіваємося, що на сесію влада добре підготується, та надасть чіткі відповіді на всі запитання містян. Нагадаємо, засідання відбудеться в конфернц-залі міської ради у наступну п’ятницю, о 10:00. Тож, ласкаво просимо.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Зупинено 106 ліфтів: в Енергодарі розповіли, чому не працюють підйомники

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X