Хто винен в тому, що в Енергодарі масово спилюють зелені насадження?

Декілька днів тому громадськість Енергодара обурило чергове видалення дерев. На вулиці Молодіжній, на придорожньому газоні біля міського ринку, силами КП «Комунальні системи» було спиляно 19 фаутних акацій. Містяни помітили, що, наразі, на цій території ведуться роботи із облаштування нового скверу. Комунальники планують укласти там рулонний газон, а це в подальшому, нібито, ускладнить видалення дерев.

КП «Комунальні системи» спиляли 19 акацій біля міського ринку Енергодара
В Енергодарі силами КП «Комунальні системи» було спиляно 19 фаутних акацій

Наші журналісти зустрілися з директором вищезгаданого комунального підприємства Андрієм Гринько, який  повідомив, що відповідно до рішення виконавчого комітету від 23.05.2019 №141 та згідно з актом обстеження зелених насаджень, підприємство повинно було видалити ці дерева.

Та вже наступного дня після зустрічі, а саме 17 жовтня, на засіданні виконавчого комітету Енергодара  питання про видалення зелених насаджень стало найбільш суперечливим. Начальник управління комунальної власності Олег Гордевич доповів присутнім, що в нашому місті треба видалити ще 64 фаутних та сухих дерева. Бо вони можуть бути небезпечними для енергодарців. Члени виконкому вирішили зняти це питання з порядку денного та перенести на наступне засідання комітету. Аби комісія, яка опікується цим питанням, ретельніше перевірила стан дерев.

В Енергодарі треба видалити ще 64 фаутних та сухих дерева
На засіданні питання про видалення зелених насаджень стало найбільш суперечливим

Також на засіданні було підняте питання видалення тих самих 19 акацій на вулиці Молодіжній. Вочевидь, влада та комунальники не зовсім зрозуміли один одного. Заступник Енергодарського міського голови Василь Разводов зазначив, що члени виконкому дійсно дозволили видалити акації на Молодіжній. Але (!) тільки після того, як в бюджеті будуть заплановані та виділені кошти на відновлення дерев на тому місці. Та за словами Василя Васильовича, Андрій Гринько, нікого не попереджаючи, разом зі своїми працівниками видалив 19  зелених насаджень. Виходить, що КП «Комунальні системи» самовільно вирубало 19 дерев? Але ж зелені насадження – це легені нашого міста…

Спиляти неможна залишити: навіщо в Енергодарі масово видаляють дерева?
КП «Комунальні системи» самовільно вирубало 19 дерев?

Спиляні дерева вже не повернути. Тепер там, де ще зовсім недавно ріс цілий ряд дерев, залишилася самотня тополя. Вона, мабуть, укладанню рулонного газону заважати не буде.

Спиляні дерева вже не повернути, та чи будуть там висаджені молоді деревця?
В Енергодарі там, де ще зовсім недавно ріс цілий ряд дерев, залишилася самотня тополя

Будемо сподіватися, що комунальники спільно з міською владою знайдуть кошти на саджанці, та молоді деревця будуть висаджені якнайшвидше.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарців чекають нові тарифи на ритуальні послуги

1 Комментарий
  1. Читатель :

    Дураку понятно акции деньги, тополь фигня!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X