Бюджети Енергодара і районів поповнилися на 117 млн податку на доходи фізосіб

З початку року надходження податку на доходи фізичних осіб у Запорізькому регіону склали 845 мільйонів гривень (не враховуючи рівень сплати великих підприємств, зареєстрованих в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Скільки податку на доходи фізосіб заплатили в Енергодарі і районах
Найбільші суми податку на доходи фізосіб надійшли в бюджет Запоріжжя

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, сплачена сума на 127,4 мільйона або на 18 відсотків перевищила минулорічну.

Керівник фіскальної служби області підкреслив, що за два місяці частка податку на доходи фізосіб у місцевих бюджетах склала 57 відсотків. При цьому найбільші відрахування забезпечили роботодавці з виплачених заробітних плат, а також оподаткування доходів за результатами декларування фізичних осіб-підприємців, самозайнятих осіб та громадян.

Серед бюджетоутворюючих підприємств – представники таких галузей, як: виробництво, розподілення електроенергії, добування залізних руд, вантажний залізничний транспорт, діяльність у сфері охорони громадського порядку та безпеки, державного управління, виробництво будівельних металевих конструкцій тощо.

Близько половини загальних надходжень ПДФО надійшло від платників обласного центру – 385,6 мільйона, суб’єкти господарювання та мешканці м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського району сплатили 117 мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 90 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського і Приморського районів – 61,2 мільйона, Василівського та Михайлівського районів – 48 мільйонів.

Читайте також: Жителі Енергодара і районів заплатили більше 12 млн грн військового збору

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X