Бюджет під ялинку: в Енергодарі ухвалили міський кошторис на 2021 рік

24 грудня відбулося четверте пленарне засідання першої сесії Енергодарської міської ради. Ознаменувалося воно ухваленням низки важливих рішень.

По-перше, депутати затвердили план роботи ради на І півріччя наступного року. По-друге, нарешті ухвалили персональний склад та голів постійних депутатських комісій. Минулого разу полеміка виникла щодо кандидатур депутатів, які очолять бюджетну комісію. Цього разу пропозиція щодо кандидатури на посаду голови цієї комісії Ярослава Деркача набрала необхідну кількість голосів. Тож новостворені комісії приступили до роботи.

Левова частина питань порядку денного стосувалася затвердження міських цільових програм та змін до них.

Також депутати подовжили кінцевий термін повернення коштів фінансової допомоги комунальному підприємству «Тепловодоканал».  

Найважливіше питання стосувалося, звичайно, ухвалення міського бюджету на наступний рік, проєкт якого був детального розглянутий депутатами та членами виконкому. Тож доходи бюджету визначені у сумі 1 051 100 258 гривень, а видатки – у сумі 1 026 100 262 гривні.

У кошторисі передбачені кошти на фінансування захищених соціальних статей, закладених в міські програми, утримання комунальних установ, закладів медицини, освіти та культури.

Проте до доцільності та обсягів деяких статей видатків в процесі обговорення виникли зауваження, тому депутати вирішили їх прийняти з урахуванням лише першого кварталу наступного року. Також частину видатків зарезервували для перегляду у січні для виконання проєкту із «закільцювання» – переведення 1-2 мікрорайонів міста  на теплопостачання від Запорізької АЕС.

Тож більшістю голосів бюджет Енергодара на 2021 рік було ухвалено. На цьому у першій сесії міськради восьмого скликання була поставлена крапка. 

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Вода, дороги, медицина: мер Дніпрорудного озвучив плани на п’ятирічку

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X