Проблеми на кожному кроці: наглядова рада енергодарського ТВК розповіла про «тонкі місця» об’єктів підприємства

У виконкомі пройшла пресконференція наглядової ради комунального підприємства «Тепловодоканал», на якій журналістам розповіли про перші результати роботи органу.

Нагадаємо, рішення про створення на ТВК наглядової ради ухвалили депутати на лютневій сесії міської ради, маючи на меті забезпечити відкриту та прозору діяльність підприємства, а також фінансову звітність про використання коштів та покращення якості послуг, які надаються населенню.

До складу наглядової ради входять 10 спеціалістів, серед яких – працівники містоутворюючих підприємств ЗАЕС та ЗаТЕС. Наразі орган провів вже 6 засідань.

У квітні члени наглядової ради здійснили обстеження низки об’єктів КП «ТВК»: каналізаційно-насосної станції №3, водозабору, очисних споруд, центрального теплового пункту, ТРП-1 та ТРП-10. Кожен член наглядової ради окремо доповів про ситуацію на цих об’єктах, вказавши на суттєві проблеми. Головне, за словами членів наглядової ради, – те, що модернізація, ремонти, та обстеження обладнання не проводилися, адже колишні керівники коштів туди не спрямовували.

Детальніше про це дивіться у нашому сюжеті.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Ще один іспит позаду: підготовка та складання ЗНО в Енергодарській ЗОШ №7 пройшли…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X