Влада Енергодара окреслила пріоритети на поточний рік та подальшу перспективу

Сьогодні, 11 січня, міський голова Енергодара Дмитро Орлов та його заступники Іван Самойдюк та Сергій Холод провели зустріч з представниками місцевих ЗМІ, під час якої окреслили пріоритети влади на поточний рік та подальшу перспективу.

Очільники міста окреслили пріоритети влади на поточний рік та подальшу перспективу

Очільники міста проаналізували міський бюджет на 2022 рік та розповіли про масштабні проєкти, частину з яких планується продовжити (зокрема, модернізацію електромереж 1-2 мікрорайонів та освітлення пішохідних переходів у місті), а інші – почати втілювати з нуля. Це стосується таких великих проєктів, які планується реалізувати в режимі співфінансування, як реконструкція міського стадіону «Старт» та будівництво в Енергодарі льодової арени.

Журналісти адресували очільникам міста чимало запитань

Далі зустріч перейшла в режим «запитання-відповідь». Журналісти адресували очільникам міста запитання щодо реалізації проєктів Громадського бюджету, створення наглядової ради в КНП «СМСЧ», перспективи створення у місті центру реабілітації для дітей з інвалідністю, ходу реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади», збору та вивезення сміття на території міста, будівництва сміттєпереробного заводу в Енергодарі. Детальніше про все це дивіться у нашому сюжеті.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Маленька енергодарка Кіра Панченко, врятована за допомогою санавіації, знову…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X