Пенсіонери Енергодара продовжують боротьбу за чесні та прозорі тарифи «ТВК»

В Енергодарі продовжується тарифна війна між звичайними жителями нашого міста та представниками влади і комунального підприємства «Тепловодоканал». Обидві сторони ніяк не можуть знайти вихід з доволі непростої ситуації: одні прагнуть підняти тарифи, інші хочуть бачити прозорі і чесні розцінки на комунальні послуги, які не заженуть людей за межу бідності.

Безліч зустрічей та сесій міської ради вже позаду, але питання так і залишається відкритим. Та найболючіше тарифна політика б’є по літнім людям – пенсіонерам, які найменш захищені та рахують кожну копійку. Саме тому Рада ветеранів нашого міста ініціювала обговорення цієї проблеми на міському рівні разом з депутатами, лідерами партій, представлених в Енергодарі, громадськими діячами та представниками комісії, яка аналізує  тарифи «ТВК».

Пенсіонери Енергодара обурені підняттям тарифів «Тепловодоканалу»
Пенсіонери Енергодара хочуть бачити прозорі тарифи «Тепловодоканалу»

Енергодарці намагалися розібратися, як же їм діяти далі. Хоч комісію з перевірки тарифів «ТВК» і створили, та комунальники на чолі з місцевою владою перешкоджають енергодарцям займатися потрібною справою. Зокрема не надають їм необхідний перелік документів та створюють всі умови, аби перевірки не відбувалися. Ось з приводу цього й обурюються пенсіонери та ветерани.

Пенсіонери Енергодара не хочуть сплачувати нові тарифи «Тепловодоканалу»
Рада ветеранів Енергодара ініціювала обговорення нових тарифів «ТВК»

Згадали на зустрічі і ситуацію з нерозглянутою петицією про звільнення секретаря Енергодарської міської ради Лесі Нікітіної. Містяни вважають, що представниця влади діє далеко не в інтересах енергодарців, а скоріше навпаки. Бо, саме Леся Нікітіна стала головним ініціатором схвального рішення виконавчого комітету, яким нові тарифи «ТВК» були затверджені.

Пенсіонери вимагають розглянути петицію про звільнення Лесі Нікітіної
Енергодарці вимагають звільнення секретаря міської ради Лесі Нікітіної

За підсумками зустрічі, Рада ветеранів та громадські діячі вимагають від міського голови негайно скликати позачергову сесію, розглянути електронні петиції та не перешкоджати роботі комісії, створеної для перевірки тарифів «Тепловодоканалу»!

Енергодарці написали вимогу на ім’я міського голови
Пенсіонери Енергодара вимагають від міського голови скликати позачергову сесію

Будемо сподіватися, що у  влади Енергодара нарешті прокинеться совість і вони згадають, навіщо ж вона обрана громадою. Кожен енергодарець мріє, аби, нарешті, у справі з тарифами «ТВК» поставили жирну крапку – звичайно, на користь жителів, тобто, нас з вами.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Нові тарифи «Тепловодоканалу» вступили в дію за рішенням суду! (ОНОВЛЕНО)

1 Комментарий
  1. боцман :

    Скан “Вимоги” выложили “шоб було”?!
    А теперь, пожалуйста, выложите документ, который можно прочитать.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X