Сесія в Енергодарі: борги «ПКВ» та чергове обговорення судів по «МДЛ»

На 30-ій позачерговій сесії міської ради депутатами було розглянуто всього чотири питання. Та перш ніж взятися до розгляду порядку денного, депутат Сергій Хоролець зробив оголошення для енергодарців щодо ситуації з керуючою компанією «Місто для людей». Він повідомив, що рішенням апеляційного суду конкурс, який було проведено в Запоріжжі з призначення саме цієї компанії, визнано незаконним. І це дає підстави сподіватися, що його відмінять і в Енергодарі.

Сесія в Енергодарі: знов борги «ПКВ» та чергове обговорення «МДЛ»

На сесії Енергодарської міської ради депутатами було розглянуто чотири питання

Майже всі питання цієї сесії стосувалися комунальної сфери. Зокрема, чергового виділення коштів КП ПКВ в сумі трохи менше 2,5 мільйонів на погашення боргу за електроенергію. І ця сума набігла тільки за січень. Та деякі депутати, наприклад, Сергій Холод, вважають, що спочатку треба розібратися, що відбувається на комунальних підприємствах і куди діваються гроші.

Депутат Енергодарської міської ради Сергій Холод
Куди діваються кошти КП ПКВ, питали депутати

Та його звернення не справило великого враження на колег-депутатів, тож, гроші «ПКВ» вони охоче виділили.

А от у питанні, кому належать електричні мережі 1-2 мікрорайонів, виникла плутаниця. Минулого року їх забрали з балансу КП «Доркомунхоз»,яке вирішили ліквідувати, та передали на баланс КП «Комунальні системи». А потім, як це у нас часто трапляється, виявилося, що це незаконно. Тож, на цій сесії мережі вирішили передати в комунальну власність міста.

Крім того, депутати зробили добру  справу – виділи кошти на лікування енергодарців. А на останок міський голова зачепив тему створення ОСББ, зазначивши, що люди повинні ретельно обирати тих, хто буде займатися цим питанням. Адже, каже Павло Музика, йому надходить чимало скарг на недолугих голів ОСББ.

МедиаЦентр Енергодар

Читайте також: Робочий день в Енергодарі почався з ДТП

Мысли посетителей
  1. СЭМ :

    Неужели действительно эта телка больше ничего не делает кроме как ржёт на сессиях. Ну оно и понятно. Попала она на должность секретаря известным для всех образом. Не по умственным способностям.

  2. :) :

    Чё за поросёнок спит на заднем плане… 🙂

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X