Енергодарський бокс в умовах карантину

Директор Енергодарської дитячо-юнацької спортивної школи боксу ім. В.Р.Манзулі Михайло Стукало:

«В умовах карантину   ми максимально мінімізуємо ризики для здоров’я дітей. Переглянули  розклад занять, розподілити спортсменів так, щоб кожен тренувався в парі. 6 професійних тренерів нашої школи  тренують щодня. І так 6 днів на тиждень. Для зручності дітей і батьків. Ми намагаємося залучити молодь до спорту, до здорового способу життя. Хай краще боксують на ринзі, аніж безцільно марнують час за комп’ютером або на вулицях».

Директор Енергодарської дитячо-юнацької спортивної школи боксу ім. В.Р.Манзулі Михайло Стукало
Директор Енергодарської дитячо-юнацької спортивної школи боксу ім. В.Р.Манзулі Михайло Стукало

Наразі в енергодарській школі боксу безкоштовно тренуються 140 школярів. Здебільшого це хлопчики та дівчатка з першого по одинадцятий клас. Постійні учасники Всеукраїнських, обласних та інших чемпіонатів взагалі зараз проходять посиленні тренування. Чемпіонський  «кістяк» тренується двічі на день 6 днів на тиждень. Як каже директор школи боксу: «Карантин пройде, але жорсткий календар змагань вимагатиме від нас максимальної бойової готовності і  чемпіонських результатів. І не буде часу на розгойдування, додаткові тренування і відновлені спортивної форми».

Не дивлячись на незвичний режим тренувань в умовах карантину, вихованці енергодарської школи боксу цього річ встигли взяти участь в міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях. І вернулися в Енергодар з черговими перемогами.

«Енергодарська школа боксу вже давно відома за межами нашого міста. Наші спортсмени вважаються сильними суперниками. І зараз, коли ми вивозимо по 20 і більше боксерів на змагання, то часто чуємо таке «Енергодар приїхав. Отже знов всі призові міста із собою заберуть». Найчастіше так і буває.  Але такий результат і така висока  оцінка серед спортсменів   вимагає від нас додаткової відповідальності і відточення боксерської майстерності. Навіть в умовах карантину», – каже  директор Енергодарської дитячо-юнацької спортивної школи боксу.

Тренери школи в разі погіршенні епідеміологічної обстановки вже готові  залучити всі засоби комунікації і перейти в он-лайн режим тренувань. Але вкотре наголошують: короновірус  значно легше переносять люди із міцним імунітетом. А саме для цього  треба займатися спортом! Отже, хочете не хворіти –  не пропускайте тренування

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Кому в Енергодарі відключать гарячу воду та опалення?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X