Бой повышению цен: запорожцев призывают жаловаться на транспорт

В Запорожье с ноября этого года в общественном транспорте повысят стоимость проезда. В связи с этим общественная организация «Дий» призвала запорожцев забросать департамент транспорта жалобами на перевозчиков. Ведь, если стоимость проезда повышается, то и качество должно повышаться тоже.

Запорожцев призывают жаловаться на транспорт
Запорожцев призывают жаловаться на транспорт

Призыв «Дий» разместила на своей странице в социальной сети:

«Цього разу ми попросимо вас відправити листи щастя про порушення маршрутників — це можна зробити навіть з мобільного . Що регулярніше, то краще. Нижче — пояснення, як і куди.

Виконком проігнорував обурення запоріжців і підвищив ціни на проїзд до 7 і 10 гривень, а це означає, що час мобілізуватися.

Якщо ви помітили, що маршрутник розмовляє по телефону під час керування, курить у салоні, не пускає пільговиків, не слідкує за станом авто, порушує правила дорожнього руху та графік роботи, грає в квача з іншими маршрутниками і тому подібне, або якщо немає маршрутки зовсім – СКАРЖТЕСЯ до департаменту транспорту на електронну пошту utis_zgs@ukr.net або за телефоном 061-787-50-83. Але краще на пошту — щоб можна було зафіксувати».

Они также добавили к публикации график транспорта.

Читайте также: В Запорожье повышается цена за проезд в общественном транспорте

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X